Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit rendeztél be először a...

Mit rendeztél be először a lakásodba? Mikor lakható egy ház?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ágy,konyha
2012. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy használható fürdőszoba, egy használható konyha és egy ágy. Onnantól kezdve meg már csak csinosítgatod.
2012. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nálunk most van folyamatban a költözés. A bútorok megvannak már, kivéve konyhaszekrény, fürdőszobaszekrény.


Először a hálószoba bútorát intéztük, aztán konyhai dolgok (kivéve bútor), aztán mosógép. Végül ami maradt, abból minimális nappali.


A konyhaszekrény vásárlást egyelőre mellőzöm, egy régit festettem át, újítottam el, ideiglenesen megfelel. Fürdőszobabútort egyelőre nem tervezek venni, beszereztem helyette olcsó, felakasztós "textilpolcokat". Előszobabútor szintén nem lesz első körben.

2012. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mi most akarunk költözni a párommal.

A takarítás már megvolt, mostmár jöhetnek a függönytartók, függönyök, csillárok.Mosógép, gáztűzhely,hűtő már megvan.Konyhába asztal szék is.

2012. máj. 23. 10:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly raktam rendbe nagyapám házát amit ugye én használok. Én először a fürdőszobát meg a konyhát csináltam meg illetve egy kis szobát ami alvásra megfelelő, de mivel akkor még nem költöztünk a barátnőmmel át így akkor úgy döntöttem hogy befejezem az egészet. Megcsináltam a fűtés rendszert is át alakítottam fa fűtésre mert jó az, persze szakértők segítségével. Aztán bútorozás, először a konyhát fullra berendeztem szekrények, asztal, tűzhely stb... Aztán jött a fürdőszoba, oda csak egy szekrény kellett meg egy törölköző tartó plusz néhány fogas. Aztán hálószobát is fulra megcsináltam. Az ágyat egy ismerősömmel csináltattam meg mert mi olyat akartunk a párommal ami jó nagy bírja a strapát és egyedi. A nappali berendezését én csináltam meg a régi bútorlapokból meg egyéb szemétből, átfóliáztam azokat meg átfestettem polcot csináltam, TV állványt kanapét meg 2 fotelt használtan vettem egy ismerősömtől, plusz régi iskolapadból csináltam egy frankó kis dohányzó asztalt. Íróasztalomból a régit hoztam el meg még 2 szekrényt meg egy polcot ami az enyém volt plusz éjjeli szekrényeket a barátnőmtől hoztam meg egy régi ágyat ami vendég ágynak jó lesz. Kb 1 évig dolgozgattam rajta 2 hónapja lakunk itt, és persze a mai napig csinálgatok dolgokat, most hogy jó idő van már a kerti munkára koncentrálok elsősorban.
2012. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csillár,függöny nélkül el vagy még,fntosabb az ágy,szekrény,konyhai felszerelések
2012. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi amikor beköltözhetőnek ítéltük a házat (sürgős volt), akkor a fürdőszoba, konyha voltak készen és a hálókban bent voltak az ágyak, az étkezőasztal és székek is meg voltak (de az asztal-szék hiánya nem tartott volna vissza). Hiányoztak a ruhásszekrények, előszobaszekrény, nappaliban egy TV és egy leterített pokróc volt az összes berendezés, hiányzott néhány lámpatest és egy darab függöny sem volt. A függöny volt az első, amit sürgősen pótoltunk, aztán kb. 2 hónap alatt lett meg a többi hiányzó dolog.
2012. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A saját lakásomban én is a konyhát és az ágyat csináltam meg először. A fürdőszoba az kész volt azzal nem volt teendőm.


De most itt ahol lakom, a barátomnál, itt katasztrófa a konyha. És tudom hogy be kéne rendezni, csak őt nem érdekli, nekem meg itt a lustaság és a pénz hiánya, és még ha van is pénzem akkor sem érdekel, másra költöm.

Tehát ez akadályoz meg benne és így is lehet élni, csak olyan lepukkant az egész, hogy emiatt főzni sem szeretek itt. Kéne egy új gáztűzhely első körben, meg egy új pult.

2012. máj. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mivel mi nem nagyon szerettünk lakberendezéssel töletni az időt, ezért egyszerre vettünk meg mindent az IKEAba. A legtöbb időt a konyhaszekrény ideális elrendezésével töltöttük. Aztán elmentünk a boltba és az utolsó szegig mindent megvettünk.


Ekkor már minden elektronikus és gépészeti munka megvolt. Jött az asztalos, aki pöccre összeállította a konyhabútort, kivágta a főzőlap és a mosogató helyét, beillesztette, szigetelte őket, amikor a konyha kész lett, akkor összeraktuk az összes többi bútort. Persze először a hálószobával kezdtünk, hogy legyen hol aludni. Aztán majdnem egy héten keresztül minden délután/este csavaroztam a maradékot. :)

2012. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!