Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy néz ki egy 20-on éves...

Hogy néz ki egy 20-on éves női modern, trendi szobája, linkelhettek is?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Fontos volna tudni, hogy a szüleivel él és egy szobáról van szó, vagy egy komplett lakásról?


Ha modern, akkor modern! Vannak kifejezetten modern, letisztult bútorok, az ikeában egy csomó ilyet lehet látni.

Én a lakásomat igyekszem otthonossá tenni, nem minden bútordarab passzol egymáshoz, de mégis így kerek az egész. Sokféle apróbb díszítést használok és a halvány barna, fehér, tompa narancssárga, természetes színek dominálnak nálam. Én például rajongok a természetért, a natúr dolgokért, a lakásom is ezt tükrözi. Szerintem úgy érdemes berendezni egy lakást, vagy akár szobát, hogy az illető jól érezze magát benne és ezt mások nem tudják megmondani.

2012. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A paraméterek hiányában nem tudok okosat mondani, de pl. simán el tudom képzelni, hogy ezekben a szobákban egy huszonéves nő lakik:


[link]


[link] (ez kifejezetten modern!)

2012. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Pl.:

[link]


[link]


Itt sokat találsz:

[link]

2012. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a modern szórol a letisztult egyszerű formák jutnak eszembe.

[link]


De nálad biztos nem lesz ennyire sivár, mert gondolom vannak cuccaid. Ezt csak egy nagy lakásba tudnám elképzelni, ahol van egy külön gardób szoba a vackoknak. Külön egy dolgozó szoba, meg mittudomén, hát ez csak két unalmas nappali :)

2012. máj. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is az egyszerű, letisztult formák jutnak eszembe

szerintem a szekrények lezárják a teret, persze az akasztós részt nem lehet helyettesíteni, de a fiókosakat, polcosakat komóddal igen

[link]

én nagyon szeretem a festményeket, képeket, más dekorációs elemeket nem igazán, talán még egy pár kisebb szobrot

színes, finom anyagú sötétítőfüggönyök

[link]

2012. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!