Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Be lehet rakni a mosogatógépet...

Be lehet rakni a mosogatógépet a fürdőszobába?

Figyelt kérdés
Sokkal egyszerűbb lenne, nem kellene falat bontanom, megavan a víz, villany, szennyvíz leállás és ha megy akkor csak becsuknám az ajtót és nem is lehetne hallani. Csak itthon mindenki azt mondja, hogy az oda nem való. Pedig nincs is messze a konyha.
2012. jún. 3. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A magyar háztartások 90%-ban a fürdőszobábanv ana mosogép. A többi százaléknak vagy van külön mosókonyhája vagy a konyhába Amcsi módra a gőzölgő kaja mellett mosnak....Tehát nyugodtan beteheted a fürdőbe...Én msot is mosok...és a fürdőben van a gép.
2012. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen az ott van, de én mosoGATÓ gépet kérdeztem. :-)
2012. jún. 3. 11:58
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Miért ne lehetne? Ha téged nem zavar nyugodtan rakd oda.

De nekem is az a véleményem hogy se mosogató se mosó gépet ne rakj a fürdőbe mert hamarabb kikezdi a rozsda és a legtöbb elektronikai hiba is a párás légkör számlájára írható.Sokan nem tudják de a mai ilyen gépeket nem arra tervezik hogy a fürdőbe használjad ez csak egy régi szokás hogy a mosógépnek a fürdőben a helye! Külföldi és jó bevált szokás az hogy a konyhában van mindkettő.Nekem is ott van a konyhaszekrény sorba építve és tökéletesen beleillenek a köryezetbe.

2012. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem odavaló valóban, de ha nem zavar ott senkit, és nem macera a napi tányér cipekedés, tedd oda.

Kipróbálod, aztán még mindig variálhatsz.

2012. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában a praktikusság illetve a helyi körülmények szabják meg a gépek helyeit. A mosatlan edény a konyhában/étkezőben "keletkezik" ezért ott praktikus a gépet elhelyezni. A szennyes ruhaneműtől leginkább a fürdőben szabadulunk meg ezért a mosógépet ott praktikus elhelyezni. A párásodásnak, rozsdásodásnak van egy jó ellenszere, ez a szellőztetés!
2012. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Semmilyen körülmények között nem tenném a mosogatógépet fél lépésnél távolabb a mosogatótól.


A mosatlan java része úgy is a mosogatóban gyűlik, aminek legalább nagyját szokás lelöttyinteni egy kis vízzel, így a te esetedben fél lakáson át kéne cipelni a csöpögő edényeket.


A mosogató lefolyóba szifon cserével be fogsz tudni csatlakozni. Áramot vigyél oda 3 eres MTK kábelen (villanyórától illene...), vizet meg fal átfúrással gumi csövön a fürdőből (nálam is így van).


Megéri a helyére rakni, nagyobb élvezet lesz használni.


Hangja miatt ne aggódj, a mosogatógép nem hangos.

2012. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, végülis egyszer kell megcsinálni normálisan, azt hiszem akkor áldozok rá annyit.
2012. jún. 3. 14:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Pontosan!
2012. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Látom, már döntöttél, de én is megerősítelek, nem jó ötlet messzire vinni. Mi úgy csináljuk, hogy a mosatlan egyenesen megy a gépbe, így nem díszeleg a konyhában. Ha mindent át kéne vinni a fürdőbe, az elég macera lenne.
2012. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!