Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem be a szobámat...

Hogyan rendezzem be a szobámat? (18/F)

Figyelt kérdés
[link] -itt egy kép a szobám elrendezéséről, nem nagyon méretarányos de nagyjából megfelel. Azt szeretném kérdezni hogy hogyan rendezzem be a szobámat 18 éves fiú vagyok, és az összes ötletből kifogytam.
2012. jún. 10. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
kié a két ágy? :)
2012. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mind 2 az enyém :)
2012. jún. 10. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk valószínűleg egymás mellé tenném a két ágyat, franciaágyszerűen, ha van barátnőd, akkor kényelmesebb úgy aludni. Ha nincs, akkor meg majd lesz :)

(ha van olyan havarod, aki gyakran alszik ott, akkor inkább ne told össze XD)

Íróasztalokat a sarokban, L alakban helyezném el.

a ruhás szekrényeket, illetve a könyvespolcokat meg egymás mellé :)

2012. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából nincs olyan barátom aki ittaludna többször, lány van, de igazából elférünk az 1 ágyon is 2-en :)) köszönöm a tanácsot:)
2012. jún. 10. 18:33
 5/8 anonim válasza:

Kezdjük azzal, hogy kidobod/eladod a 2 heverőt és veszel egy franciaágyat, gondolj a csajokra. :) Ha nem megoldható, akkor told össze őket, mintha franciaágy lenne.

Egy íróasztal elég, a másikat dobd ki/add el.

A többit látni kéne...

2012. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg készítsek képet a szobáról ?
2012. jún. 10. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
ahha
2012. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha csinálsz képet az többet segítene. Én a 2 íróasztalt át dobnám máshova és akkor középre ha méretben stimmelnek oda tolnám egymás mellé a két ágyat. Az íróasztal mehet vagy oda ahol az ágy 2 helye van vagy máshová Esetleg a két ruhásszekrényt célszerű egymás mellé tenni az egyik polcot ha elvér az ágy mellé is teheted és akkor ahol lesz hely oda meg mehet a két asztal. Ha nincs szükséged annyi asztalra csak egyre akkor az egyiket dobd ki vagy darabold fel vagy amit gondolsz vele.

Én szobám is hasonló kinézetű Csak az ajtó az egyik sarokban van elhelyezve nekem van egy polc rendszerem az mellett egy ablak a másik oldalán van egy nagy íróasztal, egyedileg lett megcsinálva ott van a gépem meg ott szoktam tanulni is az ágyam meg az ajtóval szembe van elhelyezve középen van egy ruhásszekrény az ágyam meg a ruhásszekrény között meg egy komód ami már szerszám tárolónak van. 21/F

2012. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!