Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikea Klippan kanapé - vélemény...

Ikea Klippan kanapé - vélemények, tapasztalatok? Műbőr vagy textil anyagút?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel az ára miatt egy ilyet szerzek majd be (a boltban sem olyan drága, látva a többi árat, de pl. vaterán és expresszen kb. feleannyiért kapni), ezért ha valakinek van/volt, esetleg ismerősi körben tud ilyesmiről, az kérem mondjon valamit, mennyire kemény az ülés része, és ilyenek?

Illetve a műbőr változatot preferálnátok, vagy a textilt?



2012. jún. 29. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Jófajta kanapé, kényelmes. Aludni is remekül lehet rajta :)

Szerintem textil huzatost vegyél. A műbőr kb. 2-3 év múlva megindul, elkezd lepörögni róla a felső réteg, és utána menthetetlenül ronda.

2012. jún. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég jó, megéri megvenni. De CSAKIS a textileset, mert a huzatot le lehet róla venni és normál gében kimosni, a müböröst viszont nem.
2012. jún. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt válaszaitokat! :)

Textiles lesz amit kinéztem, ajándék huzatokkal. Ezek szerint nem fogtam mellé egyáltalán. :)


Nem tudjátok, hogy több fajta huzatot hol lehetne még esetleg venni? Ikea-ban 7-8e-től indul az ára, az is csak a simának, egyébként 10-20 ezerig is elmennek, és egyáltalán nem nagy a választék.

Persze néztem vaterán, expresszen, de jelenleg semmi használható. :)

Úgy néz ki a jövőhéten meglesz a kanapé, már várom nagyon. :)

2012. jún. 30. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ebay-ban már láttan több szinben huzatot hozzá, de nem igazán olcsók. (30-40 Euro között)
2012. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, itt is a kanapé, már összeszerelve, meg minden.

Nagyon-nagyon kényelmes, írhatnék róla sokkal többet is, de lényeg, megéri ilyet venni, teljes mértékben! :)


Jó belőle csak nézegetni, csak ülni, eldőlni, mindent. Elég nagy és széles is relatíve. Jó választás, ha nem a legjobb, ennyiért.

2012. júl. 5. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!