Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lila falú szobámhoz milyen...

Lila falú szobámhoz milyen színű padlószőnyeg, függöny és bútor illik?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 17:02
 1/8 anonim válasza:

Nekem is világos lila a szobám és ilyen szőnyeg van benne(nagyobb mint a képen)

[link]

és Flexa fenyőbútorok ( írd be a google-be és kiad egy csomót) remélem segítettem valamit :)

2012. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
első vagyok: ja és a linknél a lila hibiszkuszos szőnyeget nézd
2012. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ágh Ferenc ***** válasza:
[link] Lehet, hogy gondot okozok, mert egy kis angol tudás kell hozzá, de ha sikerül használni, szinte mindent tud a szinekről!
2012. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Faint válasza:
lila falhoz passzol a más árnyalatú lila,de még a zölddel is nagyon összeillenek.
2012. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem az aranyat és a sárgát már sokan ajánlották, elvégre valamennyire világosabb lesz tőle a szoba :)
2012. júl. 4. 02:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Lila, fehér, zöld
2012. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem héra padlizsán lila festékkel van lekenve a fal. A padlószőnyeg fehér és össze-vissza kis fekete csíkok vannak benne. A függöny egy sima fehér csipke függöny. A szekrénysor pedig krémszínű. Az ajtó két oldalán van két ehhez hasonló virágtartó [link]

és az agyhuzat is lila, a terítők pedig fehérek. Én nagyon szeretem olyan hangulatos.

2012. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk halványlila a fal, az ágytakaró közepeslila, a sötétítőfüggöny az patlizsán lila, a szőnyeg az pirozs perzsamintás a fotelokon krémszínű a gyapjú- a szekrénysor az világosbarna lakkozott.
2014. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!