Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik valami olyan tisztítós...

Létezik valami olyan tisztítószer (mondjuk spray formában), amivel fel lehet frissíteni, kicsit tisztábbá varázsolni a függönyt?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem, és hatalmas a belmagasság, nem érem el a függönysínt, nem tudom levenni a függönyt. Viszont nagyon koszos... Segítséget kell hozzá hívnom, de addig is hátha tudnék valamit kezdeni vele, sima fehér függöny, és szürke a kosztól. Hátha létezik valami "csodaszer", ami erre az átmeneti időszakra segítene. Tudom, hülye kérdés, sorry, de hátha valakinek van ötlete.

Előre is köszönöm!



2012. júl. 5. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A függönyök 90%-ban a ráült portól piszkosak, ha erre a porrétegre valamilyen folyadékot ráfújsz, csak még rosszabb lesz!...


Le kell venni a függönyt, alaposan kirázni belőle a port, előbb hidegvízbe áztatni, majd legalább 2x kimosni mosógépben...


Nagyon tudom ajánlani a Vanish függönymosószerét, soha olyan ragyogó fehérek nem voltak a függönyeim, mint ezzel kimosva!... :-))


TIPP : csöngess be a szomszéd lakásokba (bemutatkozni sem ártana!) és kérj tanácsot a szomszédoktól, ők hogyan oldják meg a függönytisztítást?!...

Lefogadom, hogy nekik van szuperhosszú létrájuk (vagy esetleg a házban van egy, amit mindenki használ?) és szívesen kölcsönadják majd neked!...

Lehet, hogy egyik kedves szomszéd még le is veszi neked azt a függönyt!... ;-))

2012. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Hát nem erőlködöm vele, valahogy leszedem, és kimosom aztán elrakom, mert úgysem az kerül vissza... Létrát szereztem, majd megkérem Peti bácsit (közös képv, nagyon jó fej bácsi), hogy fogja a létrát, amíg felmászom. Mondjuk ha leesem, csúnyán összevérezem majd az új parkettát. :)

2012. júl. 6. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!