Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Össze lehet hozni egy daewoo...

Össze lehet hozni egy daewoo klima beltériegységet, más márkájú kültériegységgel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Én nem erőltetném. A nyomásviszonyok, folytás, stb. pontosan ki van számítva egy típusra, nem biztos, hogy úgy is ugyanúgy fog működni.
2012. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán, csak jó szerelő kell hozzá.
2012. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak arra kell figyelni, hogy a teljesítmény és a működés (on-off vagy inverteres) megegyezzen!
2012. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Üdv!Nem egészen értem a választ,kicsit körülirnád?"


Ha van egy 3,5 kW-os on-off beltérid, akkor 3,5-es on-off kültéri kell hozzá. Különben nem fog rendesen működni! A sima beltérihez nem jó az inverteres kültéri, mert a sima az csak kntaktust ad ki, az inverteres pedig szabályozza a kompresszor teljesítményt.

2012. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kezdem kapizsgálni,akkor az enyém szerintem on off lehet,mert ez egy régebbi darab.Köszi a választ.
2012. júl. 14. 09:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!