Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű dekorációk,...

Milyen színű dekorációk, kiegészítők illenek egy sárga szobához?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 17:28
 1/10 gyumike válasza:
100%
Attól is függ a sárga melyik árnyalata. Mert ha világos, akkor sötétebb sárga dekoráció is megfelelő lehet. Fordítottan is igaz. Egyébként narancssárga árnyalatai, piros árnyalatai. És még esetleg sötétebb zöld is.
2012. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szoba stílusól is függ. Lehet, fehér, világoskék, zöld, fekete, lila.
2012. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem a sárgához a barna is nagyon jól megy.
2012. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Élénk napsárga, bútorok középbarna színűek a padló pedig sötétebb barna.
2012. júl. 18. 12:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem narancssárga vagy zöld.
2012. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Írd be a google-ba h yellow wall room és képek-re menj rá:

[link]


válaszd ki h neked mik tetszenek! Ennyi!

2012. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pataki Éva válasza:
Ha van kedved, nézz utána a feng shuinak, de mindenképp föld színek.Nálam az előszoba sárga, és természetes anyagokkal rendeztem be. Fa a padlóburkolat, sötétítőfüggöny helyett bambuszrolót tettem fel, vessző bútorok vannak benne, és szövött, font szőnyegek. A színei meg a sárgától a bordóig..Mindenképp hasonló meleg színekkel, fő hogy neked tetszen és jól érezd magad benne!
2012. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem is élénk napsárga szobám volt egy darabig, és mi nagyon színesre csináltuk. Igaz az egyik falra raktunk sárga alapú tapétát amin nagyon sok hullámos csík volt. de például fel lehetne dobni soksok színes képkerettel... szerintem az igazán ütős, persze ha az illető kedveli a kicsit bohókásabb stílust:)
2012. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Adam1c1 válasza:

A zöld az biztosan, fehér szintén.

Én ezeket tudom elképzelni laikusként

2012. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bibi12 válasza:
narancssárga!!! :) de csak, ha sötét árnyalatú a szoba,mert a világos mellett a narancs engem nagyon le szokott verni... És mindennap ott lenni... gondolj bele :)
2012. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!