Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek fiúnak jó ez a...

Szerintetek fiúnak jó ez a fal matrica? Nem túl "lányos"?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 20. 00:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
Attól függ,hogy hány éves az a kisfiú,egy kis gyereknek simán lehet ilyen a falon
2012. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég lányos, de még inkább gyerekes. A mici mackó hiányzik csak a fa tövéből.
2012. júl. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát most költöztünk ide és fent volt ez a valami a falon. Az a baj hogy ha levesszük akkor teljesen üres az egész fal és képet meg nem túl szerencsés rakni mivel gipszkarton a fal. Ha leszedem akkor a vakolat nem fog lejönni? Eléggé rá van simulva és több éve itt lehet már.
2012. júl. 20. 00:20
 4/12 anonim válasza:
hát nem tudom de az biztos hogy sztem ne szedd le mert lehet lejön a vakolat
2012. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
csak hát égő lesz a 12 éves öcsémnek ha jönnek hozzá barátok .
2012. júl. 20. 00:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Vegyél valami fiús matricát mellé. Vagy ha leszeded ragasz valami posztert oda.
2012. júl. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha normális falimatrica, akkor nem teszi tönkre a felületet. Óvatosan próbáld meg, először csak egy kis virágot, akkor meglátod milyen. Egyébként ajánlott hajszárítóval felmelegíteni, úgy könnyebben lejön.
2012. júl. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
most megnéztem és le se lehet szedni max csak lekaparni. Hát akkor ott marad. Végülis annyira égő csak nem lesz
2012. júl. 20. 00:33
 9/12 A kérdező kommentje:
A hajszárítósat majd kipróbálom majd ha valamelyik dobozba megleljük mivel még szinte alig van kipakolva valami.
2012. júl. 20. 00:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem ilyen lenne a falamon akkor inkább teleragasztgatnám poszterekkel. Pedig én lány vagyok. Viszont tudok olyan srácot akinek tetszene...ő ilyeneket szokott rajzolni is.
2012. júl. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!