Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a csillárról fehér és fekete színekben van, melyik a szebb?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta nagyon tetszik ez a fajta csillár, a Dallas-ban láttam ilyet először, mindig szerettem volna egy ilyet. 12.000 forintba kerül, de 5 ága van. Tudom, hogy páran giccsnek találják, de ugyanakkor van valami kastélyos hatása. Mi a stílus neve amit ez a csillár képvisel?

[link]

[link]



2012. júl. 27. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs a nevéről, de takarítani rémálom lehet!
2012. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem a fekete tetszik, de attól függ milyen helyiségbe teszed, milyen szinek dominálnak!
2012. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Napsárga szoba fehér stukkóval.
2012. júl. 27. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
A rokonomnak ilyesmi van fehérben és gyönyörű! :-) Egyébként ha a szobában a bútorok sem sötétek, akkor ehhez a falhoz én egyértelműen a fehéret javaslom. A fekete szerintem olyan helyiségbe illene, ahol bordó kanapé van, sötétbarna csavartas bútorok, sötét színű zongora, tehát ami a régi kastélyokban van a filmekben... :-)
2012. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is nagyon tetszik, neobarokk stílusú csillárnak gondolom.
2012. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!