Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nemtudok egyedül dönteni,...

Nemtudok egyedül dönteni, segitenétek a döntésben? (kép) (böv lent)

Figyelt kérdés

ágy és fésülködö:


[link]


ágy:


[link]


fésülködö:


[link]


2012. jan. 16. 23:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A kérdés az lenne,hogy Neked melyik tetszik jobban?

Nekem mindegyik

A szekrényem fehér ehez megy a fekete ágy és fésülködö?

Vagy azt is meglehet amugy oldani h ez fehér legyen mámint az ágy de ugy nem rossz?

És mit gondoltok a körágyrol?

Szerintetek sok 130ezer az ágyért?

Vagy vegyek egy sima fehér ágyat és köré ilyen fügönyt?

Mit tenétek?

2012. jan. 16. 23:14
 2/11 anonim ***** válasza:

ne keverd a fehéret a feketével túl nagy a kontraszt.

Én úgy csinálnám hogy a fehérhez inkább a világosabb rózsaszín párosítanám tehát mondjuk vennék rószaszínű baldahint , gondolom playboyosra szeretnéd ezért elég egy nyuszis párnát venni

[link]

[link] (világos rózsaszín fehérrel)

2012. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem az a körágy az nagyon tetszik, csak egy kicsit kicsinek látszódik, félnék hogy leesnék róla. és ha ilyen színű ágy mellett döntesz akkor semmikép se legyen fehér fésülködő.

szerintem.

amúgy fontos playboynak lennie? :D

2012. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=iMBfGc8nTCg&feature=related

itt van néhány iylen szoba esetleg tudsz belőle ötletet meríteni!

2012. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most ott tartok h már talán nem is kell nekem ez az ágy veszek mert olyan jo öteleteket láttam:)

1. válszolo mindkét kép nagyon tetszik de a 2ik megfogot:) hol lehet ugyanilyen takarot venni?


2. nem muszály playboyosnak lenni inkább a kiegészitök lesznek azok,de ezt most döntötem el:D


3. neked is köszi nagyon tetszik a szoba és nem tudjátok véletlen h nagyon drágák-e ezek a kiegészitök? meg az ágy fölöt a világito vajon hol kaphato itthon..

és most hol vegyek ágyat? msot az a fontos h az ágy olcso legyen és veszek playboyos cucokat rá.:) köszönök mindent

2012. jan. 17. 00:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem: ha már úgyis ikeás fésülködőt veszel, akkor vegyél ott ágyat is. Van ugye a hozzá való: [link] de a playboyos stílushoz jobban menne ez: [link] - és persze olcsóbb is. Nem tudom, mennyire látszik, ilyen fehér kovácsoltvas jellegű, szerintem nagyon menne hozzá a baldachin és a sok párna :)

Ja, a feketét meg szerintem hagyd el, kevés esetben szépek a fekete bútorok, illetve könnyen válik rózsaszínnal ízléstelenné.

2012. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem a kikában is nézz körül ott szokott lenni iylen párna is

itt egy függyöny, amúgy szerintem mindegy milyen az ágyad próbáld meg olcsón megúszni és lehetőleg fehér legyen a támlája. A takarókkal úgyis nyuszissá tudod tenni

[link]

2012. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

aki a kikás ágykeretet mutata: én is néztem ezt az ágykeretet de 98cm a láb vég (rácsa) és az nagyon magas de amugy ezt leszámitva tetszik,viszont kell hozzá ágyrács és matrac is nagyon drágák illetve még ugye playboyos párnák takarok.igy ugyanott lennék árban mint 1 playboyos ágyal és ahoz párnákat is kapnék és fehérben is megcsinálnák csak lehet h ugy nem is lenne szép.

Ha meg mégis sima fehér ágyat venék nem playboyosat akkor mindennképen szeretnék rá olyan baldachint mint a pboyos ágyon van:S

De ez igy nagyon sok pénz kiegészitökel.meg ágy rács 23ezer matrac 20-30ezer és ágyrács 20ezer:S

egésznap lesem a butorboltokat neten de mindenhol drágaság van:S

Köszönöm h segitetek nekem kedvesek vagytok:)

És tudom h bonyolult vagyok:D sajjnossss

2012. jan. 18. 00:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, az általad választott stílust sajna szinte lehetetlen olcsón megcsinálni.

Esetleg nézegesd a vaterát. Néha nagyon jó dolgokat ki lehet fogni jó áron, pl. az egyik linkelt ágyat láttam már 50 ezerért matraccal, ágyráccsal, kb. fél éve volt használva. Érdemes körülnézni, esetleg rendszeresen figyelni, mikor lesz fenn megfelelő, aztán lecsapni.

2012. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell feltétlenül ragaszkodnod azokhoz a sémákhoz, Vegyél egy sima ágyat lehetőleg fából fesd át fehérre. az interneten vannak playboyos sablonok akár párnát is varrhatsz. AMúgy baldachint készíteni pedig nem nagy ördöngőség. Turkálókban rengeteg selyemfüggöny van . szépen be kell szegni a végét ,akár simán egy masnival összefogot a csücskét, vagy egy kör alakú drótot is raksz alá és készen is van.

A lényeg hogy legyél kreatív:)

2012. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!