Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Toll párna vagy szivacs?

Toll párna vagy szivacs?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A tolltól én ugy befulladok,hogyha nem dobtam volna ki két hét után a mentő visz el.Nagyon allergizál,megfogja a port,stb..szoval én a szivacsosra szavazok. Nagyon kényelmesek vannak abból is.
2009. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmiképpen se toll! én is allergiás vagyok rá:(
2009. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Helyeslem a válaszokat!!
2009. júl. 16. 20:29
 4/7 anonim válasza:

Én vagyok az ellenpélda.

Én a szivacspárnát utálom. Gyerek korom óta tollpárnát használok. És a férjem is. Egyszer próbáltuk a szivacsot, 2 éjszakát birtunk vele.

De szerintem ez személyfüggő.

2009. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
embere válogatja!! szokták mondani...
2009. júl. 16. 21:08
 6/7 anonim válasza:
Sokan mondják, hogy a szivacs egészségesebb a tollpárnától. Én sem szeretem a tollasat.
2009. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kiskorom óta tollpárnám volt, kb 15évig. aztán alergiás lettem rá, de hihetetlenűl.!Kényelmesnek kényelmes,de hiába!

teljes mértékben egészségtelennek artom, nekem a szemem lett alerrgiás ,minfig hunyodogtam mikor a közelében voltam, és r 1 évre vettem észre hogy ez attólvan!kidobtam ata sem jött elő!volt hogy mentem az utcán elkezdtem ottishunyorogni mintha zavarta volna a szemem valami. nagyon rosszl volt. ráadásúl izzad az ember, általában a tollat örkli az eber mármint a párnát, szóval egészségtelen hány ember izzadsága van ott.

2009. okt. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!