Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudnék venni egy olcsóbb...

Hol tudnék venni egy olcsóbb gardróbszekrényt?

Figyelt kérdés

Gardróbszekrényt akarok venni, egy akkorába gondolkodtam kb., mint aminek 150cm a szélessége, de rá kellett jönnöm, hogy némelyik elég sokba kerül.

Tudtok valamit, ami ilyen 40-50-60 ezer körül forog, elférnének benne a ruháim, meg esetleg néhány táska meg mondjuk egy kevés cucc még ha lehet. Azért is nehéz találnom, mert az összes többi bútor fenyő... és nem igazán illik hozzá. Egyébként a fal világoskék, de hamarosan át akarjuk majd festeni. Talán világosabb narancsszínre...


Valami ötlet? :)



2012. júl. 31. 18:24
 1/7 anonim válasza:
Nézd meg a Jysk-ben hátha...
2012. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Néztem, de nem tetszett :D

Tudom, válogatós vagyok, de gondoltam, hátha.. :D

2012. júl. 31. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:

vaterán, teszveszen biztos van olcsóbban mint a boltban.


ikeában most akció van, de az sztem drágább mint ami neked belefér. azért nézelődj.

2012. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért köszi :)
2012. júl. 31. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Vaterán én 15 ezerért vettem szinte újat a hálószobába,

3 ajtós, fiókos, tükrös, 140 széles, 50 mély.

2012. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hannacska2 válasza:

szia

nem emlékszem pontosan de az obis vagy a praktikeres újságban látam 40 ezer forintért :)nézd meg volt több is

2012. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. aug. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!