Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet szépen újrafesten...

Törpilla57 kérdése:

Hogyan lehet szépen újrafesteni az arany színű képkeretet?

Figyelt kérdés

Otthonunkban vannak régi faliképek, melyeknek a kerete arany színű. Megpróbáltam átfesteni, de rövid idő alatt besötétedett. Vettem arany porfestéket, melyre az van ráírva, hogy bármilyen lakkal használható.

Tanácsot szeretnék kérni olyan szakértőtől, festőtől, aki már csinált ilyet: hogyan csináljam, hogy szép világos arany színű maradjon a képkeret?

Köszi előre is a segítő válaszokat.



#arany #képkeret #újrafestése
2012. júl. 31. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan festék kell, amelynek nincs fém tartalma, mert az oxidálódik és fekete lesz. Hobbi boltban kellene keresni ilyen festéket.
2012. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm választ.
2012. aug. 2. 08:05
 3/5 A kérdező kommentje:

Voltam egy hobbi boltban, ahol a hölgy közölte, hogy van aranyfestékük, de olyan festék nem is létezik, amelyiknek ne lenne fémtartalma. Ne is keressek, mondta, ő festékboltban dolgozott hosszú évekig, ért hozzá.

Most akkor nincs mit tenni?

2012. aug. 23. 07:08
 4/5 Ágh Ferenc ***** válasza:
Művészellátó boltok tartanak sok megoldást, de a pénztárcád legyen tele!
2012. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!Mindkettőt...!
2012. szept. 22. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!