Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lilára szeretném festetni...

Lilára szeretném festetni jövő héten a szobámat olyanra kb mint a milka csoki papirja ahhoz gáz a sárgás-barnás szekrény sor?

Figyelt kérdés
elég nagy a szobám.
2012. aug. 3. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont megy a két szín egymáshoz. (Mondjuk kékkel már nem annyira menne.) Bár nekem volt kék szobám is barna bútorral. :)
2012. aug. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem jo! gondolkozz! nekem nem tetszik. Ha akarod csinald igy. Nem a legjobb valasztas. Maradj a hagyomanyosnal.
2012. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Beviktor válasza:

Vegyél egy Milkát,tedd a csomagolását a bútorra,ha neked bejön vágj bele,te fogod nézegetni nem más és ha neked bejön akkor sok sikert

hozzá!!!!!!!!!

2012. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem irtó pronyón nézne ki.

lilához vagy a fekete vagy a fehér bútor megy.

2012. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem lenne jó. Emellett a lila mellett a leírt szín egy diszkrét fosási színnek tűnne.
2012. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lilához megy a barna
2012. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mutatna jól együtt.
2012. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 4 éve ugyanígy voltam, milkás papír alapján kevertettem festéket, mert nagyon tetszett és untam az addigi színt. A fenyő bútoraim adottak voltak, eszembe sem jutott, hogy esetleg ne mennének egymáshoz, ha ezt a sárgás-barnást hasonlóan kell elképzelni, akkor annyit tudok mondani, hogy nekem nagyon bejön azóta is, nem bántam meg ;)
2012. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hannacska2 válasza:

szia

szerintem semmiképpen ne fesd be lilára csak ha szekrényedet nem cseréled le!

üti egymást ez a két szín!

a lilához inkább a fehér fekete sötétrózsaszín és a többi rózsaszínes árnyalat megy!

2012. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!