Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » PVC. LAMINÁLT PADLÓ. JÁRÓLAP?

PVC. LAMINÁLT PADLÓ. JÁRÓLAP?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy kinek mik a tapasztalatai..pozitív..és negatív véleményeket is szeretnék olvasni ezekről a burkolókról..előnyei..hátrányai..


Tapasztalatokat gyűjtök..mert nem tudjuk,hogy milyen fajta burkolót vegyünk


2012. aug. 4. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

mind3 könnyen tisztítható és szép attól függ hova kellene


laminált padló:te is le tudod rakni nem kell szakember...

pvc kicsit drágább a ragasztó miatt

járólap..legmacerásabb lerakni valszeg szakember is kell télen ha nincs alatta megfelelő fűtés nagyon hideg(kő ugye)


nekünk van mind3ból szobában laminált...por jobban száll mint a padlószőnyegen haj ilyesmi....pvc konyha nem gond ha kifröcsög a zsír vagy vmi...fürdő járólap oda az illik..

2012. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Járólap nekünk is van..az van a konyhában,ebédlőben és a fürdőszobában.Most az ebédlőt és az előszobát szeretnénk burkolni..de fogalmam sincs,hogy mi lenne a jobb?A laminált is tartós lehet,ha jó minőségű?pl.nem hagy nyomot a szék lába az ebédlőben?
2012. aug. 4. 14:46
 3/7 A kérdező kommentje:
...bocsi..közben lamináltot írtam..de a pvc-re gondoltam..vagyis jobb minőségű linóleumra..hogy azon meglátszanak-e esetleg az asztal,szék lábaknak a helyei?
2012. aug. 4. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
pvc-n is meglátszik a szék lába de a laminált padlón is...besüpped 1 idő után vagy ha 1 kicsit nehezebb emberke ül rá...de a szék lábának formájától is függ..
2012. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

PVC már nem igazán divat. Egyébként praktikus, szakember nélkül lerakható, kevésbé hideg, mint a járólap. Könnyű takarítani. A szék lába viszont nyomot hagyhat.

A laminált padlót nem nagyon ajánlom étkezőbe, előszobába. mert nem lehet nekiesni felmosni, felsúrolni... Igaz már van vízálló, de annak az ára is annyi.

Járólapból érdemes "drágábbat" venni. Vagyis úgy mondom, hogy az 1-2ezer forintos négyzetméterár az olyan is. Könnyen felverődik a kerámia ...

2012. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az ebédlőbe és előszobába határozottan a járólapot javaslom, nagyon könnyű tisztítani, nem hagy nyomot a szék lába sem, jól is mutat és ott azt sem baj, hogy hideg, legalábbis én ilyen helyeken amúgy is papucsot szoktam felvenni, hisz lehet sár vagy ragadhat valamitől.. Egyszerűen ezekre a helyekre én azt tartom a legideálisabbnak.
2012. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi tanácsaitokat..hasznosak voltak..:)
2012. aug. 4. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!