Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudnék ilyen szekrényt...

Hol tudnék ilyen szekrényt venni v csináltatni?

Figyelt kérdés

[link]



Az az ár nagyon drága ami az oldalon van és én szeretnék vmi hasonlót venni v csináltatni.Szegden és környékén v esetleg meg is rendelném.A válaszokat köszi



2012. aug. 6. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont ilyet még akkor sem készíthetne neked senki, mivel gondolom, hogy ezek levédett minták, fajták, stílusok. Az is igaz, hogy ezek ahogy nézem üzleti árukészlet, tehát az árban benne van a kereskedő haszna is, ha közvetlen a mestertől vásárolod (megrendelésre készíti), akkor valószínű valamivel olcsóbb lesz.


Priviben küldök neked egy olyan mester nevét, címét, telefonját, aki kizárólag faragott bútorok készítésével foglalkozik. Mielőtt nyugdíjba mentem, közel 10 évig könyveltem neki.

2012. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress a vaterán hasonló szekrényt és egyszerűen fesd be.
2012. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt, miért ne készíthetne bárki el egy ilyen bútort?? Levédetve?? Elmész egy igazán jó asztaloshoz, az simán megcsinálja neked pont ugyan ilyenre a kép alapján! :)

A rossz hírem az, hogy sajnos nem sokkal olcsóbban. Mondjuk, tényleg kifoghatsz vaterán egy régi, de hasonló darabot, amitől a gazdái meg akarnak szabadulni.. Viszont a festése sem annyira egyszerű. Mármint persze, ha azt szeretnéd, h igényesen nézzen ki.

Az az asztalos, aki a mi konyhánkat csinálta készít ilyen bútorokat, és még különbeket.. gyönyörűen dolgozik! Ő faragja meg, sőt, még mintákat is fest rá egy képzőművész alkalmazottja, ha szeretnéd. De mint ahogy mondtam, biztos, h nem sokkal olcsóbban..esetleg néhány tízezer ft-al. :/

2012. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
van egy aztalos ismerősünk és a mostohaapám festő szval nem lenne nagy gond a festés :)
2012. aug. 7. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, hogyha az asztalos ismerősöd szépen dolgozik fával (nem csak előre levágott bútorlapokat pakol össze) akkor lehet, h el tudja neked készíteni ezt a bútort. Talán ..ha jó ismerős, akkor még olcsóbban is. :)

Szóval, ez a levédetés.. ez nem igazán állja meg a helyét. Ha lenne egy asztalos, aki sorra gyártaná ezt a típust, és árulná vhol.. akkor talán jobban megállná a helyét a "lopás" szó. De így.. :) Így abszolút nem. Egyébként a bútor gyönyörű! Ilyen stílusú az otthonod?

2012. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ami azt illeti még nem még csak alakul mert ilyenre szeretném :)
2012. aug. 8. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a kérdező által feltett linkben az árusító-helyet is nézed, akkor rájössz, valószínű, hogy levédett termékekről van szó, tehát az árat még az is emeli.

Ezért írtam, ha közvetlenül az ilyenfajta bútorok készítéséhez értő, ezekkel foglalkozó mesternél rendelsz, akkor lényegesen olcsóbban hozzá tudsz jutni.

2012. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!