Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek jól mutatna az...

Szerintetek jól mutatna az égősor így egy szobámban? (LINK)

Figyelt kérdés

Ha így raknék valamilyen égősort a falra, akkor az nagyon karácsonyi hangulatot keltene, vagy jól mutatna?

Ha jól mutatna akkor milyen formában rakjam fel?


[link]



2012. aug. 10. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól mutatna,már ha lány vagy.A képen levő forma is tökéletes.
2012. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen lány vagyok :)

Köszönöm a választ, és nappal nem mutat furán amikor nem világít, hogy csak ott lóg?

2012. aug. 10. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, a képen jól néz ki, az tény. Viszont én nem tennék ilyet a szobámba, élőben szerintem karácsonyi hangulatot keltene nem csak felkapcsolt, de lekapcsolt állapotban is (legalábbis nekem ez tipikus díszem karácsony táján). Úgyhogy én speciel inkább valamilyen egyéb hangulatvilágítást javasolnék, de nyilván rád bízom, a te szobádról van szó. :-)
2012. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És hogy máshogy oldanád meg a hangulatvilágítást?
2012. aug. 10. 23:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet kapni olyan ledes szpot izzókat amik automatikusan 5 féle színt váltogatnak.

Villszer

2012. aug. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
tegyel melle egy-ket onkeszitesu diszfuzert, youtube tele van veluk, jol mutatna, ha nem csak egok lennenek rajta (:
2012. aug. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

dehogy mutatna hülyén! és mikor már megszokod, addigra eszedbe sem fog jutni róla a karácsony. :)


nekem 2 féle égő van a nappaliban, ez az esti fény :) az egyik egy Ikeás hógömbszerű cucc, ami 5 sorban lóg le, ledes, fehér fényt ad, és különböző méretű kis gömbökből áll.

a másik, egy sima, 5színű karácsonyi izzósor. fel vannak akasztva az ablak tetejére. más villany nem is kell, kellemes fényt adnak, olvasni nem lehet mellette, de a laptopozáshoz pont elég.


ha tudok, majd töltök fel róla képet. nappal szinte észre sem lehet venni :) szóval nem zavaró. pár vendégem beszólt, h már le kéne venni a karácsonyi világítást, aztán mikor este lett, és felkapcsoltam, akkor csak néztek h mennyire jól mutat :D

2012. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék nálad h mutat :) egyébként köszönöm a biztatást, én 4 szinűt szeretnék kirakni.
2012. aug. 11. 13:48
 9/9 A kérdező kommentje:
és Kedves 6. válaszoló milyen díszfüzerre gondoltál, nem tudnál képét vagy videót mutatni? :))
2012. aug. 11. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!