Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színüre fessem a háló...

Milyen színüre fessem a háló szobát?

Figyelt kérdés
Festeni szeretnénk a szobát és nem jutunk közös nevezőre a párommal, világos szekrény sorunk,kék a szőnyegünk és a francia ágy is kék, szürkés zöldes.A párom narancsos sárgát gondolt,de hasonló a másik szobához,én meg mályvát<lilás> gondoltam.Kevés a pénzünk mint mindenkinek,festéket kevertetni nemtudunk erős szinre,inkább csak a halványabb jöhetne szóba de valami jó ötletet is szívesenfogadnék!
2012. aug. 22. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
a sárga egy árnyalata valóban jó választás lenne, de ha merészek vagytok akkor a zöldet is meg lehet próbálni, ez attól függ hogy milyen árnyalaatú a kék , sima egyszínű vagy mintás a szőnyeg és az ágy? mert akkor midneféleképpen olyat kellene ami a mintában van .
2012. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

ezek közül melyik kékre hasonlít az ágy és a szőnyeg? mert aszín alatt van egy olyan hoyg nézze meg a színösszeállítást, és utána megjelennek a szinek hogy mivel kontrasztos vagy mivel harmonizál, NEM MINDEGYIK SZÍNNÉL JELENIK EZ MEG!

2012. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

pl itt van egy kék

a rózsaszín egy árnyalata merész lenne?

2012. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Krémszín, pezsgőszín, tört fehér?

[link]


[link]


[link]


Még jól mutatna szerintem a narancssárga vagy barackvirág szín is.


[link]


[link]

2012. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!