Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gyerekszoba? Segítséget kérek...

Gyerekszoba? Segítséget kérek gyermekbútor festéséhez, amivel újjá tudom varázsolni gyermekünk kis birodalmát?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok alapján várom azok ötletét és javaslatát,akik saját kezűleg festettek át bútorokat.

Szeretném színesre festeni a fóliázott szekrényünket és fenyő polcainkat,amiket jelenlegi formájában nem használunk,viszont tökéletes állapotban vannak.Kérdésem,hogy milyen festékkel próbálkozzak,ami nem zománc,nem lesz fényes a felület,de rendesen fedi a fóliázott ajtókat és széleket?

Minden kipróbált ötletet szívesen fogadnék! Köszönöm annak,aki segíteni tud.



2012. aug. 29. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én lehet hogy megpróbálkoznék az öntapadós tapétával.Akár mintákat is ki lehet vágni belőle.
2012. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az öntapadós fólia a legegyszerűbb, de van vizes bázisú matt zománcfesték, én azzal festettem, le a fóliázott bútort és teljesen jó lett, illetve az akril festék is jó lehet, száradás után mindkettő mosható. fenyő polcot szintén lehet vizes zománccal vagy páccal attól függ milyet szeretnél, szerintem kis hengerrel sokkal jobb ezeket lefesteni, mint ecsettel.
2012. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,marad a színes dekoráció,sűrűn ragasztva
2012. szept. 5. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!