Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudnék Brit zászló mintás...

Hol tudnék Brit zászló mintás ágyneműt és plédet venni? Linkek is jöhetnek ilyenekről.

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 23:40
1 2
 11/18 anonim válasza:
Budaorsi Kikaban szoktak lenni egesz egyedi agynemuk is, lehet erdemes ott megnezned.
2012. szept. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

SZÓVAL!

Én zászlót angol turiból szereztem. :) találtam Britt és angol zászlót is, elég nagyot. ;) ágynemút még én sem találtam, de párnát pl lehet pólónyomósnál is csináltatni. ;)

2012. szept. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Hát nekem is furcsa, hogy mitől lesz jobb egy magyar éjszakája, ha britt zászló alá fekszik! Senkinek érzed magad magyarként, hogy más nemzetiségieket kell majmolj?!
2012. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, köszi... :)


Utolsó takarodj innen senki nem hívott, ha kérdezni akarsz akkor tegyél fel új kérdést, főleg akkor ne kérdezz, ha már válaszolni nem válaszolsz...


Miért neked milyen pléded van? Ez tetszik neked nem mindegy? Én se szóllak le ha pl neked sima egyszínű van vagy csíkos szóval fogd be...mi vagy te retardált, hogy csak az a jó amit te használsz?

2012. szept. 6. 17:13
 15/18 anonim válasza:
Nekem is nagyon tetszik a brit zászló, az összetétele, meg a története meg az egész egyben és én is kerestem már ágyneműt belőle de csak hülyeségeket adott ki és láttam hogy van ez a kérdés és megnéztem hogy mik a válaszok mert naiv módon azt gondoltam hogy mindegyik válasz valami értelmes de amikor az elsőt elolvastam már sejtettem hogy sok köcsög szólt hozzá akiknek nincs jobb dolguk, így inkább mások ízlését kritizálják... Szánalmas de mindegy. Amúgy még én sem néztem az ilyen vaterát meg ilyesmit de majd megnézem...
2012. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tarkarongy! :-))))))))))))))))))))
2012. szept. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szia!

Elkeserítő, hogy tényleg így kell viselkedni.

Elég régi a kérdésed, de tekintve hogy használható válasz nem sok érkezett, így:

Magyarországon legfeljebb kínai piacon találsz, HA találsz, de azt ne vedd meg, mert olyan is, első mosás után kimegy a színe.

Nézz körül külföldi lakberendezési árházak webshopjában, elég sok van. Amazonon és ebay-en is érdemes körülnézned.

Ha beírod a keresőbe hogy "Union Jack Bedding" 100% hogy kiad rá egy csomó helyet, ahol rendelhetsz.

Ha semmit sem találsz, vedd fel velem a kapcsolatot, ha legközelebb megyek Angliába akkor megbeszélhetjük hogy hozok neked.

2013. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Most mmiért kell azt mondani, hogy "majmolja a divatot!" ?

A brit zászló nem unalmas, de hozzáteszem: magyar zászlós cuccokat nem lehet venni, nem is gyártanak szinte...

Amúgy a kérdésedre a válasz: én a Jyskben láttam amerikai plédet, de szerintem brit ágynemű is akad, ugyanis ott vannak ilyenek...

2013. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!