Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dobhatnám, változtathat...

Hogyan dobhatnám, változtathatnám meg a szobám?

Figyelt kérdés

sziasztok!:) 16L vagyok és kicsit szeretnék változtatni, átrendezni a szobámat. Nem túl kicsi nem is túl nagy, kényelmesen elférek benne. Rózsaszín a falam, kékes-barnásak a bútorok, és sárgás a szőnyegem. gondoltam már arra hogy az ágyat elforgatom, de ahova férne az még az ablak előtt lenne, de ha oda tennénk, nem lehetne kimenni az erkélyre..én nagyon szerettem volna tapétát(nemaz egész szobát csak kis részét), de anyuék nem engedik, apa nem ért hozzá csak a festéshez(plána 2 éve lett festve a szobám) és hogy szakembernek nem fizetnek ezért meg jó dolgomban azt se tudom, hogy mit szeretnék. Csak már túl 'lomosnak ' is érzem a szobám, az órám már nem tetszik kb nővérem kiskora óra megvan egy nagy garfieles, kicsit gagyinak érzem már meg aszoba lámpám is csúnya nem értem hogy miért vettek olyat.. saját keresetem még nincsen,most töltöttem a 16-ot, de gondolkodtam hogy majd ha dolgozok, akkor veszek ezt-azt. Pl egy kis tapéta mennyibe kerülne? mondjuk amivel a szoba felét belehetne fedni. egyik bnőmnek most lett felújítva a szobája(mondjuk ők elég gazdagok) és tökjól néz ki, és azt mutogatta hogy ilyen olyan és picit irigy lettem, mert nekem kisebb a szobám és eléggé 'zsúfolt', unalmas..

ötletek?:)


2012. szept. 8. 10:19
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi dobhatnám fel* :D
2012. szept. 8. 10:20
 2/5 A kérdező kommentje:
ja és annyit akartam hogy a bútorok meg szekrények nem az én választásom volt, sem az író asztal vagy ilyenek. Kiskoromban a nővéremmel ebben a szobában voltunk, és anyuék vettek bele szinte mindent. A tesóm idővel új szobát kapott, és ezt megkaptam én
2012. szept. 8. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Így látatlanba elég nehéz ötletelni, de először is rakj rendet, szortírozd ki az összes olyan holmit, amit nem használsz, vagy gyerekesnek tartasz és utálsz már nézni. Beszéld meg a szüleiddel, hogy ezektől megválnál - lehet, hogy néhányat el is tudnátok adni vaterán. A többit be lehet dobozolni, elajándékozni, elrakni az unokáknak a padlásra vagy kuka.

Legolcsóbb, de hatásos, ha a textileket - ágytakaró, függöny, párnák - cseréled le. Ha tudsz icipicit varrni (vagy anyukád), még olcsóbb és elég csak méteráru boltokat megnézni.

Lehet kapni tapéta helyett nagyon szép, ötletes falmatricákat is (elvileg lejön szépen a festésről...), amit te is fel tudsz rakni.

Na meg nézegess végig pár lakberendezési oldalt ötletekért, pl. Ikea, hogy milyen stílus tetszene neked egyáltalán.

2012. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. szept. 11. 17:12
 5/5 anonim válasza:

fúrj egy jukat a falba, én majd ott átdugok neked valamit.

ez a gloryhole szobadíszités keress rá a neten

2012. okt. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!