Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dobhatnám fel a szobáma...

Hogyan dobhatnám fel a szobámat? í bövebben lent

Figyelt kérdés

jelenleg bordó, nem túl nagy..egyáltalán nem tágas

van benne egy íróasztal mellette egy könyvespolc az mellett egy komód és egy tévé azzal szemben a ágyam..

majd át lesz festve. püspöklilára gondoltam de eszembe jutott hogy van egy ilyen függönyöm (térelválasztó)

[link]


csak narancssárgában.. és ez a lilához nem illene. levetetni meg nem akarom mert idézem:Nem azért lett megvéve hogy pár hét után le legyen szedve!


utána meg eszembe jutott hogy az ágyam is piros!!:(

és az sem menne a lilához de én lilát szeretnék..

tudtok valami más színt ami illene??

és valami ötleteket hogy hogyan tudnám feldobni a szobám..??


köszönöm:D


12/L


2012. febr. 20. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen narancssárga,vagy napsárga!Ezek nagyon jó hangulatos,meleg szinek és még a berendezési tárgyakhoz is mennek színben!

Az én szobám narancssárga és imádom!

2012. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi .:D
2012. febr. 20. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Enyém is ilyen barack színű, helyenként fehér lángnyelvekkel. NArancs-piros átmenetes függönnyel.

Jobb is egy halvány szín, ha kicsi a szobád.

Igaz az enyém már tele van festve...


Hogy mivel tudnád feldobni, nem tudom ahhoz látni kellene:D

2012. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az én szobám sötét narancssárga .ilyesmi: [link] ---> tapéta,és nagy színes virágok vannak rajta.
2012. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!