Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » új a szobám és nem tetszik a...

új a szobám és nem tetszik a tepétám. Hosszadalmas/drága/byonyolult levenni és lefesteni? Olvass le!

Figyelt kérdés

tök jól vagyok :S piros fekete a kedvenc színem,lila a függönyöm sárga kék a tapétám O.o

szeretnék egyszínű falat de nem tudom mennyire bonyolult megcsinállni..anyáéknak van jobb dolguk is h ezzel fogalalkozzanak.Valki meg tudja mondani hogy mennyi költsége van egy egész szobát lefesteni +leszedni a tapétát?Ja és aránylag nagy a szobám.

köszi!



#szoba #fal #dekoráció #szobafestés #tapéta.nem tetszik
2012. szept. 8. 13:33
 1/3 Yukióóóó ***** válasza:
77%
Ha nem fűrész poros tapétád hanem mintás akkor azt előbb le kell kaparnod, a fűrész poros tudod az olyan rücsis elég sok réteget rá tudsz festeni ,utána ha elég sima a felület akkor a csupasz falat vmi jó színes előre be kevert színnel már festheted is , jó festéket a baumax-ba , praktiker-be már lehet kapni , veszel hozzá egy jó hengert + egy rácsot amin le húzod a felesleget és már csinálhatod is magad !!! írj ha nem értesz vmit én csaj létemre elég sok szobát festettem egy magam mire a férjem haza jött :-)
2012. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tapétát le kell kaparni, a falat glettelni kell és utána lehet festeni. Ez elég nagy munka és nem is olcsó.

Egy festő kb 700ft/m2 áron vállalja anyag nélkül, legalábbis én ennyiért vállalnám de ez e minimum. Ennél többet is elkérnek egyesek.

Anyaggal együtt úgy 1100ft/m2-re jön ki de ez változhat mert a falfestékek közt nagy az árkülönbség.

2012. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek az infót! :)
2012. szept. 9. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!