Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gránit konyhapultot szeretnék,...

Gránit konyhapultot szeretnék, hol érdemes venni? (Bp) Milyen árban van? (nem találtam infót. )

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

" (nem találtam infót. )"


Mert nem is kerestél...


Van ez a [link] oldal, ahova ha értelmes dolgokat írsz be, mint mondjuk "gránit konyhapult árak", valahogy így: [link] akkor fogsz kapni úgynevezett keresési találatokat, amiket ha megnyitás nélkül végig futsz is már láthatod, hogy 14 500 - 17 100 Ft/fm (60 cm széles) áraktól már kaphatsz.


Hogy hol érdemes venni: Megnyitod az oldalakat, és ami szimpatikus, annak küldesz egy ajánlatkérést, majd amelyik a legszimpatikusabbat adta, attól.

2012. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig el is jutottam! Megnyitottam 12 oldalt, árak sehol... De majd most.
2012. szept. 9. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért várod el, hogy legyen ár egy olyan termékre, ami minden esetben egyedi??? Mosogató kivágás, méret, stb.. Nincs 2 egyforma, így csak ajánlatkérésre fognak tudni érdemben reagálni.
2012. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Matucza István válasza:
Javaslom keress meg kőfaragó tevékenységgel foglalkozó céget,én is ezt tettem sikeresen.Itt a leg olcsóbb,közvetlen a gyártó!
2012. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én tavaly csináltattam a konyhába egy gránit pultot.Gyönyörű lett,nem volt drága és nagyon szép munkát végeztek.elküldöm a honlapukat,ott van elérhetöség is.


www.fabianko.hu

2012. szept. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!