Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Segítség! BÚTORBOLT - Ágy,...

Segítség! BÚTORBOLT - Ágy, kanapé - BUDAPESTEN HOL?

Figyelt kérdés
Kanapét (ágyazhatót, emberi áron) szeretnék venni, de sehol nem találtam Budapesten olyan boltot, ahová személyesen be tudok menni és megnézhetem a kínálatukat. Webbolt sok van, de a képen minden csillivilli, a valóságban meg lehet, h egy rakás sz.r! Én meg akarom nézni, hogy hogy van összerakva, nem-e gagyi az anyaga, milyen a szövet, stb, stb. Nem hiszem el, hogy Budapesten, tehát egy fővárosban egyszerűen nem tudok hova menni, hogy egy nyamvadt kanapét vegyek!!!! Segítsetek légyszi!! Hova lenne érdemes elmennem? Ikea már megvolt no comment a kínálatuk. Domus már megszűnt...Hova a túróba menjek???!!!!

2012. szept. 13. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit szólnál ehhez az áruházhoz?

[link]

2012. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
XIII. reiter ferenc utcaban kozel egymashoz tobb aruhaz is talalhato
2012. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem az ikeas Beddinge kanapé teljesen jó, és nem drága. azt nem próbáltad?
2012. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat....


Utolsó: Hááát...Se nem szép, se nem "nem drága", én inkább egy ilyen jellegű cuccban gondolkodom: mmbutor.hu/lido_kanapeagy_10202#a10203


(Akkor miért nem vettem eddig meg? Mert sehol nem lehet megnézni, vaktában vásárlással meg már befaragtam...)

2012. szept. 14. 09:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Újpesten van, a villamos-állomásnál:

[link]

2012. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!