Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ággyá alakítható...

Milyen ággyá alakítható kanapét tudnátok ajánlani mindennapos alvásra?

Figyelt kérdés
Sarokülő valószínűleg már nem férne el. Mérete sztem min 145x200-as kellene, hogy legyen kinyitva, és ne legyen túl drága(max 60-65ezer)....

2012. szept. 12. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, sz.rni is szaladni is, meg hogy egyhelyre is potyogjon nem lehet!!!!
2012. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ágh Ferenc ***** válasza:
Tessék, válogass! [link]
2012. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elsőnek: sztem azért annyira nem lehetetlen kérés, hogy legyen egy kényelmes kanapém, ami nem kerül százezrekbe....azért köszi a hozzászólást...bár sok haszna nem volt.

Másodiknak köszi, őket még meg sem néztem.

2012. szept. 12. 11:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Kb. 5-6 évvel ezelőtt bementem városunk egyetlen valamire való bútorüzletébe. Ott a kezembe nyomtak néhány prospektust. Amit kiválasztottam "Mini sarok ülőgarnitúra" volt a neve, kiválaszthattam hozzá a bútorszövetet is. Legyártatták, kb. 3 hét alatt készen volt, akkor fizettem érte kerek 50 ezret.

Ha a háttámlaként szolgáló párnákat leszedem, a fekvőszélesség 95 cm, de összeállítható franciaágyként is. Nekem sarok-garnitúraként van rakva.

Hogy az üzlet melyik gyártótól rendelte, én azt nem néztem, de ezt a módit tudom neked is ajánlani.


Minden üzlet kapcsolatban áll valamelyik gyártóval, van nekik tőlük szines prospektus + árjegyzék + szövetminta (kb. 20*20 cm-es darabokban)

2012. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Egy idő után mindegyik nagyon kényelmetlen lesz. Érzitek az illesztéseket, meg ahol kiülték. Ez alól sajnos a többszázezres csodakanapék sem kivételek.
2012. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy idő után, de azért nem akarunk örökre ezen aludni...ideiglenes megoldás lenne kb 1 évre. Utána pedig lehetne vendégágy.
2012. szept. 12. 11:54
 7/12 anonim ***** válasza:
ami ülni kényelmes, az feküdni kemény, ami feküdni jó, az ülésre kényelmetlen, mert belesüllyedsz. ez nem idő, meg kiülés kérdése, hanem egyszerűen arról szól, hogy a feneked kisebb, mint az egész tested ezért "jobban nyomja" a kanapét.
2012. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most miért kell izélgetni a kérdezőt, miért nem tudtok neki segítő választ adni?

Valószínű, hogy felmérte saját helyzetét, jelenlegi lehetőségeit, sőt meg is írta már, hogy kb. 1 évre tervezi ezt a szükségállapotot.

Ha nem tudtok neki értelmes, normális választ adni, akkor inkább hallgasssatok!

Egyébként szívesen megnézném, nálatok mennyire van "kiülve" a kanapé, ha egyáltalán van nektek olyan!

2012. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget utolsó! Én sem értem miért kell beszólni, sztem azért sokan laknak olyan lakásban, hogy a szobának egyszerre kell nappali és háló funkciót is betölteni és ezért ez a legkézenfekvőbb megoldás az alvásra a kanapé.
2012. szept. 12. 16:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is egyszobás mini-lakásom van, azért kerestem bele a mini garnitúrát.

Egyébként láttam a prospektusban olyat is, hogy kanapé, este pedig valamit állítani kellett rajta, akkor lett belőle egy kétszemélyes fekvőhely. Először azzal kacérkodtam, csak utána rátaláltam erre a sarok-garnitúrára, és beleszerettem. Azért mondom, kérj az üzletben prospektust, ott leülsz, átnézed, esetleg még elmégy másik üzletbe is, mert ők esetleg másik gyártóval vannak kapcsolatban. Persze, ez időigényes. Én rászántam azt a 3 hetet, amíg a festő itt csinálta a "műsort". :)))

2012. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!