Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nektek tetszik ez a lakberende...

Nektek tetszik ez a lakberendezési stílus? Illetve, mi lenne a véleményed, ha ilyen lakásban járnál?

2012. szept. 16. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyszer-egyszer szívesen járnék benne, pl. vendégségben, de élni szerintem nagyon fárasztó egy olyan lakásban, ahol egyetlen elöl hagyott ruhadarab is megbontja a harmóniát...

Szóval nem laknék benne.

2012. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A pirosas hálószoba tetszik,illetve a fehéres nappaliszerű amiben a nagonvastag bolyhos szőnyeg van.

De a többibe maximem vendégként,ott is félve hogy mit koszolok össze.

Gyerekkel esélytelen ilyenben lakni,fél óra és ilyen lenne:

[link]

2012. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy tisztaságot kell benne tartani, de egy gyerek bármilyen lakást össze tud koszolni, maximum ha eleve kuszaság van nem látszik annyira. Most, csak esztétikum szempontjából kérdezem. Azért köszi a válaszokat!
2012. szept. 17. 13:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik nagyon, de csak így nézegetni. Számomra túl giccses, hogy ilyen házban lakjak.
2012. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem egy lakás, és még csak nem is ugyanaz az lakberendezési stílus, hanem sok különböző. Nekem a legutolsó tetszik.
2012. szept. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gomzoli ***** válasza:
75%
A pirosas hálószoba kivételével egytől-egyik rideg, képmutató stílusú, érzéketlen ízléssel berendezett helyiségek voltak. Egyáltalán nem otthonos, nem is értem, hogy érezheti valaki egyáltalán jól magát ilyen környezetben?
2012. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Ez nem egy lakás, és még csak nem is ugyanaz az lakberendezési stílus..."


Nem mondtam sehol olyat, hogy ez egy lakás, de ahhoz ragaszkodom, hogy egy stílusba tartoznak. Klasszikus stílus, modern környezetbe illesztve.

2012. szept. 19. 14:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első kép olyan, mint egy ravatalozó.

A tiszta fehér is bántó.

A lila szoba is fura.

Ezektől besokalltam.

Sehol egy pasztell meleg szín, otthonos részlet.

2012. szept. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, mert olyan mű. Van benne sok minőségi anyag, mégis így halmozottan egy giccses kiállítás. Ha ugyanez kisebb mennyiségben (mondjuk pár forradalmi bútorral keverve vagy kevesebb arannyal, kristály-csillárral), kevésbé sterilen beállítva vagy ötletesebb kiegészítőkkel jelenne meg, akkor tetszene.

Ha ilyen lakásban járnék, azt gondolnám, sok pénze van a tulajnak és nem ő takarít :) vagy ha igen, túl nagy benne a megfelelési kényszer, hiszen sehol semmi személyes nincs benne...

2012. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem tetszik,de csak igy nézegetni,nem tudnék benne lakni,nem otthonias.
2012. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!