Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stilus tetszik a...

Milyen stilus tetszik a közepsulis fiuknak? Mitöl lesz fullos egy csaj?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szép az arca szeme, jó segge van meg melle, szexi lábai
2012. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászóló véleményét adom. Még annyit hozzátennék, hogy ami nekem NAGYON nem jön be az a deszkás stílus egy lánynál. Inkább legyen egy csaj páwah, hipster, csellista, bánom is én, de ez a Nike cipős, fullcap-es csaj k*rvára nem jön be nekem.
2012. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
e milyen ruhaban a legjobb ha ezt talalja?
2012. szept. 3. 21:44
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

én 8. os vagyok, remélem én véleményemet is figyelembe veszed haha :D

hát ha vékony egy lány, akkor csőnadrág, ha nem annyira vékony akkor cicanaci, ha annál hájasabb akkor az már nem nagyon nevezhető fullosnak szerintem,

póló nekem mind1, lehet top is felőlem rajta

és hát ugye az arca a legfontosabb :)

2012. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nőies stílusú lányok jönnek be: szoknya/egyberuha + kedves, mosolygós, szép arc. Egyszóval legyen bájos, de egyúttal igazi nő! A fiús megjelenés (pl.: rövidnadrág) nálam nagyon nem jön be.
2012. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem ilyen stílus tetszik: egyszerű, aranyos, laza valamennyire, szexy hááát nemtudom jobban elmagyarázni :D

amúgy nem számít nekem a ruha, inkább szemek, arc, az hogy vékony legyen, meg pl hosszú haj :) meg ne legye pc, tetkó, cigi

20/f

2012. szept. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
a lényeg, hogy magát adja, öltözzön úgy, amit magáénak érez, és ne kövesse a divatot fejtveszve.
2012. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
5. a rövid nadrág miért kölcsönöz fiús megjelenést?
2012. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
JA és hordjon nyáron ilyen marha rövid nadrágot, mi a neve asszem pics@naci
2012. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
En most kezdtem a kozepsulit es ilyen csajokat keresgelek: cicanaci, egy szep top, picit kirakott mell, de csak annyira, hogy ne legyen kurv@s, apolt haj, keves smink, pont amennyi kell. Es mindemellet legyel kedves a fiukkal, ez nagyon fontos! :) 15/F
2012. szept. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!