Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Közepesen sötét tölgy parkettá...

Közepesen sötét tölgy parkettához milyen színű fal illik?

Figyelt kérdés

Ezekre a színekre gondoltam én:

-Narancs

-Zöld

-Kék

-Barna

A szoba ~3m2-es, Dél fele néző, a déli oldalon van az ablak is!

Ami még esetleg befolyásolhatja hogy nagyon minimalista lesz!

Egy ágy, egy faliszekrény a ruháknak, alatta 3 polc, egy számítógép polc, ezek mind a déli falon lennének, továbbá a nyugati oldalon lesz egy bicikli tartó a falon és egy gitártartó is a falon!

Minden bútor sötétebb színű, tölgy vagy dió, az elektromos dolgok, hifi/bakelit lejátszó fekete!

Köszönöm előre is a válasz(oka)t!



2012. szept. 18. 19:23
 1/2 A kérdező kommentje:

~13m2-es...elírtam

Ja és lesz még egy fotel is a keleti sarokban, ez is sötétebb színű fa kerettel, a huzatot pedig majd a fal színéhez választom!

Kösz még egyszer!

2012. szept. 18. 19:25
 2/2 anonim válasza:
Mindenképpen valami világosat,mert ha sötétebb akkor egy idő után nagyon nyomasztó lesz a légkör.Én a fehéret ajánlanám,de ha színeset szeretnél akkor világos narancs vagy zöld.Azt is vedd figyelembe hogy az apró tárgyak,kiegészítők milyen színűek,és olyan vagy hasonlót fessél a falra hogy harmonizáljanak.akár csinálhatod több színből,amilyen színek megtalálhatóak a kiegészítőkben.
2012. szept. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!