Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Wenge dió színű bútorhoz,...

Wenge dió színű bútorhoz, ágyon bordó színű bőrhöz milyen színű fal illik? Méregzöld (nagyon sötét zöld) színű bőr kanapéhoz milyen színű fal illik?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 12:56
 1/4 anonim válasza:
A wengéhez minden ami élénk (narancs, kiwi zöld, láng vörös...) bordó bőrhöz narancsot, beige-t tudnék elképzelni, a méregzöld bőr kanapét inkább add el, mert kiment a divatból, de ha maradnia kell talán a kiwi zölddel tudnád egy kicsit trendivé tenni, és kiegészítés képpen wenge cucokkal. Dulux festékekben vannak jó színek, de nagyon merésznek, bevállalósnak kell lenni. Én az voltam, és az eredmény nem maradt el.
2008. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a dió-bordó színhez egyenesen a naranysárgát illetve a jó élénk sárgát választanám!!Ami a méregzöldet illetti én ahhoz a világoskéket vagy a tenger zöld-kék színt választanám!
2008. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi nem naranysárga hanem narancssárga:)
2008. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Color Planner 2.5 programmal játszhatsz színezőst.

szeretem.

2009. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!