Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Modern bútorhoz milyen teritő...

Modern bútorhoz milyen teritő illik? Illik egyáltalán? Teritő nélkül nekem olyan csupasz minden.

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha mondern bútor, akkor ahhoz nem való terítö, ha neked fontos, hogy legyen teritö, akkor viszont ne modern bútort vegyél.
2012. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha igényled, hogy legyen terítő, akkor legyen! Nem kell betűről betűre utánozni egy stílust.

Egyszínű, a berendezéshez színben harmonizáló terítőt ajánlok.

2012. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem illik a terítő a modern bútorhoz. Bár nem tudom, hogy milyen az a modern bútor.


vegyél tányéralátétet ruhából és az asztal közepére ugyanolyan anyagból futót.


Így nem lesz üres. /mondjuk a szép, modern asztal is fontos hozzá.

2012. szept. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként igen én is jobban csak az asztalokra gondoltam a bútorra nem. De ha az asztal üres akkor úgy néz ki mint az ablak is függöny nélkül, meztelen, olyan mintha festetés után még nem tettem volna föl. :P Láttam már olyat hogy ilyen hosszú keskeny függönyanyaghoz hasonlitó valamit tesznek az asztal közepére.
2012. szept. 22. 12:58
 5/9 boanka válasza:
Szerintem a modern stílushoz még jó lehet a sima egyszínű organza terító. Tudod,olyan áttetsző és fényes anyag, minden színben lehet kapni méteráruboltban. Egy varrónő pikk-pakk megvarrja a kívánt méretre.
2012. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is pont erre gondoltam. :) Köszi
2012. szept. 24. 15:46
 7/9 anonim válasza:

Szia! Futó terítő organza anyagból a legjobb vagy valami dögös tányéralátétek! :)

[link]

2012. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. szept. 26. 14:26
 9/9 anonim válasza:

Én inkább tányér alátétet javasolok!!!

Terítő nem illik hozzá.

2012. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!