Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerülne ez szakembere...

Mennyibe kerülne ez szakemberekkel csináltatni?

Figyelt kérdés
Egy kb 20-25 nm-es szobát szeretnék felújítani (tapéta van azt leszedetni és festetni, padlószőnyeget felszedetni és parkettát csináltatni) Mindenből a legolcsóbb érdekelne tehát nem csiribiri parkettát szeretnék..
2012. szept. 24. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is számolni kell az anyagárral, ami fogalma sincs mennyi mert mindenhol másabb egy kicsivel. Aztán szakemberrel felméretni a terepet meg megnézni hogy a fal milyen állapotban van a tapéta alatt mert csakúgy festeni nem lehet lehet le kell kaparni ás újraglettelni aztán meg sorolhatnám. Szerintem alapból 50 ezer lesz a 2 dolog ha a munkadíjat figyeljük aztán jöhet az anyagára. Szerintem célszerűbb ha ti magatok csináljátok meg egy olyan emberrel aki maszekalapon ért legalább hozzá mert az olcsóbb azért, meg gondolom szívességért meg is csinálná pár ezerért is kb. Én anno a parkettázást egy haverral csináltam, 5 üveg sörömbe meg 7 ezer forintomba került az anyagot meg csere alapján szereztem, nem valami flancos cucc volt meg félig használt de egy sima ápolóval újjá tudtam varázsolni. Igazán pontos árat nem tudok mondani mert mindenki máshogy csinálja, más árat kér érte, érdemes lenne felkeresni ilyen vállalkozókat aztán ajánlatot kérni tőlük.
2012. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, én is gondoltam rá, hogy magamnak csinálom (nő vagyok) többi szobát én festettem, de azon nem volt tapéta azt sikerült egyedül megoldanom, de ebbe nem merek belevágni félek, hogy elrontanék valamit főleg a parketta részt :s

sajnos nincs ilyen ismerősöm aki tudna segíteni nekem ebben olcsóbban :(

2012. szept. 24. 18:09
 3/3 brigimama ***** válasza:
A festést mi 900 ft/nm nettó áron ,a parkettázást 800 ft/nm áron csinálnánk,szegéllyel együtt.+ az anyag azt te tudod melyiket szeretnéd.
2012. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!