Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A díszpárnák mennyire fontosak...

A díszpárnák mennyire fontosak egy szobában?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyén fogalmaztam, de igazából az érdekelne, mennyire lehet ma Magyarországon díszpárna-értékesítésből megélni. Áldoznak rá pénzt a hölgyek? Milyen stílusúak kedveltek?

2012. okt. 1. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Semennyire nem fontos.

Ágytakaróhoz adtak kettőt,az elég is.

25/N

2012. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint lakberendező azt mondom,hogy fontosak a textilek,így a díszparnak is, es a legolcsobb modja ,hogy feldobjuk otthonunkat.Szerintem aki add a lakasara kulcsinere az aldozra es nem kell nagy osszegekre gondolni.En is torom ilyesmiben a fejem.te pontosan milyet szeretnel ha lehet tudni?
2012. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én mindenfélében gondolkodom. Először is imádok varrni, és van sok dekorselyem-anyagmaradékom. Másodszor szeretek hímezni, ilyen kispárnákat is láttam már. Nagyon tetszenek azok is, amikor egyszerű anyagokat feldobnak egy kis csipkével, vagy bordűrrel.

Szóval én díszpárna-párti vagyok, de tudom, hogy ez egyesek számára luxus, mások pedig felesleges porfogót látnak benne.

Igazából nekem az tetszik a legjobban, amikor a függöny anyagából varrt egyszerű díszpárna diszíti a kanapét.

2012. okt. 1. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:
A díszpárna sokat dob a szoba hangulatán. Én oda vagyok értük. Egy szoba a textileknek köszönhetően válik otthonossá.
2012. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megélni nem lehet belőle. Én is egy csomót kiselejteztem belőlük, régen sok volt,de mára már nem sok van. Én is varrtam sokat, de porfogónak nem kell. Vannak szépek amúgy nem azt mondom
2012. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!