Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vlies (Easy Up) Tapétat...

Vlies (Easy Up) Tapétat könnyű feltenni?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalatotok?Néztem sok videót,hogy hogyan kell felrakni a falra.Tényleg így működik,vagy van valami trükk benne?


Kiváncsi lennék ti hogyan csináltátok :D Mi lett az eredmény :D



2012. okt. 2. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt a jobb oldali bannersor legfelső, Metylan Bannerjére klikkelj rá. Láthatod egy kis filmen.

2012. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. okt. 3. 18:33
 3/4 anonim válasza:

Kèt fontos dolog:

1. NE a tapétàt kend be a ragasztóval! Bár a leìrás szerint azt kellene, de a Férjem is ilyen vlies tapétával díszítette a falakat, és Ő mondta h sookal jobb lett volna a végeredmény ha "hagyomànyos" módon rakta volna fel.

2. NE a vlies-hez való ragasztót hanem a hagyományosat használd.

A Férjem nem kispályás a felújítás terén, szóval megbízhatóak ezek a tanácsok.

Egy év után az összeillesztésnél a tapéta mintha kezdene felpöndörödni. Sajnos. A gyerekszobában a fűrészporos tapéta összeillesztése egyáltalán nem látszik. Szóval a vlies "szivatós" :-(

2012. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ma tettem fel.Nem lett rossz!!Festő munkákban nekem is van tapasztalatom,de a tapéta az új.

Csak a falat kentem be.Fel lehet rakni simán.Viszont ha szabni akarja az ember a falon azt nem sok idő után kell,mert átvizesedik.


Az tényleg gáz ha 1 év után ez van.

2013. jan. 13. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!