Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit kell tudni a műszempilláró...

Mit kell tudni a műszempilláról? Mennyibe kerül? Hol lehet kapni? Nem kényelmetlen? Nem esik le? Könnyű feltenni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus csinálja, ő könnyen felteszi, am 1 idő után elkzd hullani, és akkor már undorító szerintem. tincsneként rakják fel. Azt nem tudom megmondani, h mennyibe kerül, de nem olyan drága. Am nekem még sose volt, szal tapasztalatokat nem tudok mondnai :D
2008. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

ez nem v.mi sokat ír le,de megmutatom : [link] ,ez kimásolom neked egy másik oldalról:

"A hagyományos tincses szempilla-pótlás a tartós ragasztó miatt károsíthatja a saját pilláidat.

Sokakkal találkoztam, akiknek kihullott a saját szempillájuk a ragaszás alatt.

Természetesen a "kár" átmeneti, de művi a megoldás, és a legkevésbé sem esztétikus.


Jobb megoldásnak tünhet a szálankénti meghosszabbítás (ez a legújabb eljárás), de háromhetente kell "szervízelni", ami megint roppant macerásnak tünhet.

Ha pedig túl hosszúra sikerül, újfent nem esztétikus.


Ha normál méretű a szempillád, próbáld ki inkább a szempilladauert, és vegyél egy jóminőségű, nem vízálló szempillaspirált."

Itt egy fórum,ahol még hasonló kérdésekre válaszolnak: [link] ,egyenlőre ennyit írok,de,ha nem elég,akkor írj,és írok még neked.Barbi

2008. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a válaszokat!
2008. aug. 23. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha háromhetente kell szervizelni, eléggé elcseszték!!! Jómagam is csinálok(kozmetikus vagyok) és elég 5 hetente "szervizelni"! Akkor is még jól néz ki, csak utána mégjobban!!! Ha érdekel, írj privit, elküldöm a weblapom linkjét, ott többet is olvashatsz róla! A tincsessel fel sem ér, amit sztem laikusnak sem nehéz felhelyezni (jó, nem elsőre...), viszont ha szeretsz hason aludni, reggelre lőttek neki...Ja, és a tincsesnek súlya van, a szálast észre sem lehet venni.
2008. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van szempillám. Baráti alapon 1000 ft-ba került ,de itt nálunk Kazincbarcika környéken 1600-2600-ig csinálnak. Maga a szempilla nálunk a fodrászcikkesbe van és van 580ft-ért is de van 1200-ért is. Magadnak nem hiszem hogy fel tudnád egyből tenni,esetleg úgy ha már láttad hogy hogy teszi fel a kozmetikus. Leesni leesik egy idő után,nekem a második héten kezdett el egy egy lepotyogni. Zavarni első nap zavart,de megszokja az ember. Kényemetlennek a tincses nem az,bár volt soros szempillám is és az nem volt jó.
2008. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én a 3D műszempillát javaslom, nem is lehet érezni.


A www.muszempilla.lap.hu oldalon megtalálsz mindent a műszempilláról.

2008. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legnagyobb (és legjobb, legolcsóbb) választék a magyar Make Up Plázában van - makeuplaza hu. Itt lehet kapni a legtutibb 100% emberi hajból készült pillákat, ami biztos nem fogja kiszedni a sajátodat (főleg ha DUO ragasztót használsz, mert ez a lelke az egésznek). Hihetetlen olcsóak a minőségükhöz képest és még a ragasztókból is itt a MUP-ban találod a legnagyobb választékot a legolcsóbb árakon. Nagyon jó ez a bolt, szerintem nézz itt körül. Ja és a Katalógus menüpontjában szuper cikkek vannak a műszempillákról is.
2012. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!