Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Véleményekre lenne szükségem....

Véleményekre lenne szükségem. Milyen színű padlólapot vegyek?

Figyelt kérdés
Fehérek a falak, fekete fehérek a bútorok, ezüstszürke a laminált, és az egészet a piros dobja fel, mint kiegészítő szín.. Az álmennyezet is piros. Nem akarok fekete padlólapot, egy ideig úgy voltam vele hogy az lesz, de se nem praktikus, meg valahogy talán túl komor lenne a fehér fallal. Viszont ezen kívül fogalmam sincs mi lenne jó, mit merjek bevállalni és mit ne. Barna, kék, sárga, lila ,bordó nem lehet..az egyszer biztos. Amúgy most bordó van fent, de borzalmas a ferraripirossal.. Köszönöm a segítséget!

2012. okt. 5. 20:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve jó lenne üzlet is mint ajánlat hogy hol érdemes megnézni, baumaxban praktikerben bricoban voltam.. holnap Pesten leszünk,az obiban milyen a kínálat? Érdemes bemenni?
2012. okt. 5. 20:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen semleges színt. Szürke, bézs kőmintás vagy famintás járólap. Arra is gondolni kell, hogy később más színt akarsz, ezért jó a semleges szín.
2012. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, szóval a bézs belefér? Mivel a sárga és barna színek abszolút likvidálásra kerültek nálunk, ezért nem tudom eldönteni..és nehéz is a választás... de akkor a bézs az mehetne?
2012. okt. 6. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó a bézs. Ez a szín bármihez megy. A mostani színekhez is passzol. Nem túl erős vagy feltűnő. Nekem most kifejezetten tetszik a nagyon jó minőségű fényes mészkő utánzat járólapok. Azoknak is bézs színe van.
2012. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!