Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vett már valaki narancs vagy...

Vett már valaki narancs vagy mandarinfát a neten? Pl. Sieberz-től vagy valahonnan Véleményekre lennék kíváncsi a szállítással és főleg a növénnyel kapcsolatosan akár évekre előre!

Figyelt kérdés
Citromfa is lehet:)!
2011. máj. 21. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali Szerintem faiskolába kellene menj és kérdezd meg.Nálunk a pálmákat állandóan cipelni kell ősszel és tavasszal mert a hideg árt nekik.

Te is jobban járnál ,ha látnád élőben és egy szakember segítsége megfizethetetlen tud lenni sok esetben.

Mindenesetre szerintem a szállítók vigyáznának rá mert nem postai futár vinné.Nyilván a bolt leszerződött velük és már kipróbált cégről van szó.

2011. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
te ájjál már le minek neked citromfa azt se tudod mi az a citrom öcsém hát nem hogy neten szerintem neked az sem tünne fel ha egy rózsát adnának citromfa helyett jobb ha nem rendelsz mert téged nagyon átvernének
2011. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

3 darab citromfánk van itthon 15-10-7 évesek szóval talán van fogalmam róla.Minden télen tele van terméssel(30-40db/fa)Sajnos minden ősszel meleg helyre kell cipelni ami nem kis erőkifejtést igényel.

Ezért szeretnék mellé narancs vagy mandarinfát!

Az elsőnek köszi a választ!

2011. máj. 22. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!