Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tudnám Úgy berendezni a...

Hogy tudnám Úgy berendezni a szobám hogy stílusos legyen?

Figyelt kérdés
A szobám eléggé régi módi és szeretném egy kicsit átrendezni de nem tudom hogy kezdjek hozzá, hogy mit újítsak , lehetőleg olcsón . Fehér a szobám fala van benn egy író asztal egy szekrény meg egy polc megy az ágy.. szeretném ha kicsit hangulatosabb lenne, tudtok pár olyan ötleteket mondani azt megköszönném!
2012. okt. 11. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Bátran fesd színesre a falakat, ma nagyon menő, hogy minden fal más színű. Kell egy desing csillár, karnis, függöny, kagylófotel :-)

Akassz szélcsegőt a plafonra, csingilingiket az ablakba, s teryíts egy klassz takarót az ágyra.

Ha pénztárcád bírja, vásárolj, szuper dolgokat lejhet kapni, érdemes bemenni egy-egy bútoráruházba, ha másért nem, ötletekért.

2012. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is rakj rendet :) és selejtezd ki, amit csak kerülgetsz vagy nagyon utálsz. Aztán ötletként válassz ki egy színt vagy képet, tárgyat, ami már biztosan tetszik és keress vagy készíts ahhoz hangulatban passzoló kiegészítőket a szobádba - ágytakaró, szőnyeg, képek, függöny, párna, lámpabura, kerámiák, szobanövény... Sok mindent ezek közül házilag is meg lehet valósítani, akár meglévő tárgyakat átfesteni, beburkolni, bekeretezni, de körülnézhetsz pl. az Ikeában is.

Ihletadónak: [link]

2012. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek!:)
2012. okt. 15. 17:31
 4/6 anonim válasza:
Én ezt a következőképpen tettem. Végigkérdeztem az ismerőseimet hogy avn e valami megmaradt festékük. Amelyik tetszett elkértem. Elmentem a bútorturiba(ugyanolyan mint egy sima turi csak bútorokkal kiegészítőkkel) és ott szinte mindent megtaláltam.
2012. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szerintem ha van mod festésre akkor legyen élénk vörös,vagy barnás,lehet 200 ft-okért falmatricákat,vannak japán irások is,már nem emlékszem hol de neten is érdemes körül nézni (vaterát ajánlom)

a másik ötletem hogy aludj a földön matracon.Nem viccelek a japánok (uu de bocsi lehet h azok a kínaiak) ott alszanak (biztos tudod) és még állitolag egészséges is. :D

2013. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ELŐZŐ VAGYOK,BOCSI NEM IDE AKARTAM IRNI (NE SZAVAZZATOK LE) DE HOGY IDE IS IRJAK VALAMIT:


Mindenképp festess szerintem ha mododban áll.

Poszterezd ki(jol mutat ha parafatáblán van) vegyél lávalámpát (nálam örök kedvenc)

én azt csináltam most karácsonykor hogy égősort rajtam a szekrényemre. Eszméletlen szép lett :))

2013. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!