Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti hol vásároltok bútort?

Ti hol vásároltok bútort?

Figyelt kérdés

Milyen üzletben/áruházban/webáruházban?

Szekrény és kanapé érdekelne.



2012. okt. 16. 00:22
 1/9 anonim válasza:
0%
Bútorboltban? hülyebarom...
2012. okt. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na és neve is van annak a bútorboltnak?! Hülye barom.
2012. okt. 16. 01:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi használtat vettünk a Vaterán. Az új annyival drágább , hogy egyszerűen nem éri meg. Nagyon szépeket és újszerűeket (is) lehet kapni töredékáron mindenféle stílusban.

Szerintem a használt bútor vásárlása és tovább-használata környezetkímélő is.

2012. okt. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sok bútorunk van az RS-ből, mert akkor azt találtuk legolcsóbbnak. De néhány ikeás, kikás cuccot is vettünk ha éppen akciós volt vagy megtetszett. A kanapét méretre csináltattuk egy vidéki kárpitossal, az ágykereteket szintén vidéken vettük egy kis fenyőbútoros boltban. Szóval szerintem az embernek körül kell alaposan nézni mindenhol és úgy dönteni az aktuális kínálat/ár alapján.
2012. okt. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ikea,kika ID desing,Kare (az utolso ketto sesing uzlet) ,van egy ket butorunk amit asztalosal keszittetunk

attol fugg,hogy mennyit tudsz ra szani ,mert ugye vannak olcsobb helyek is.....szerintem nez korbe

2012. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*desing
2012. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
IKEA-ból, de pl a konyhapultot én terveztem így azt asztalossal készíttettem el. Volt olyan is, hogy magam újjítottam fel, pedig nô vagyok. :)
2012. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Én itt voltam a minap:

[link]


Az a baj, hogy hiába lehet náluk rendelni csodaszép lengyel bútorokat (Black red white), nincs kiállított minta darabjuk... se színmintájuk.... :S

2012. okt. 19. 23:46
 9/9 anonim válasza:

Adok egy jó tippet, ha már végigböngészted az áruházak kínálatát, de mégsem találtál magadnak árban megfelelőt: bízd a szerencsére a dolgot és próbáld ki ezt a játékot, ahol tiéd lehet az álomkanapé:

[link]

2012. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!