Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Illik a sötétítő hozzá, vagy...

Bobcsike kérdése:

Illik a sötétítő hozzá, vagy túl sötét lenne?

Figyelt kérdés

Mogyoró színű falhoz és wenge színű belső nyílászárókhoz fehér függönyt vásároltunk nagyon vékony barna csíkkal, hasonló mint a belső ajtók és sötétítő függönynek erősebb barnát választottunk, olyan színben mint a barna csík a függönyben!

Nem lesz szerintetek túl komor a ház?Készítek majd képet, ha felrakom a sötétítőt, hozzáteszem nagyok a helységek!

A sarokülő a nappaliban bézs színű ás barna párnákat akarok rá rakni, mint a sötétítő!

Szerintetek? :-)


2012. okt. 23. 09:36
 1/3 anonim válasza:
htt én igy most nehezen képzeltem el de hajrá.. biztos szép lesz.:)
2012. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
És a szőnyeg milyen színű lesz? A padló is barna? Én valami narancssárgás, sárgás párnákat választanék és szőnyeget is hasonló színekben. Különben túl komor hatást keltene a sok barna meg bézs.
2012. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a nappaliban járólap van világos színű, enyhén bézs színű
2012. okt. 23. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!