Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan, milyen technikával...

Hogyan, milyen technikával tudnék feldobni egy sima, barna műanyag virágcserepet?

Figyelt kérdés
És milyen kellékek szükségesek hozzá? Léci részletesen mondjátok el, kb. úgy, mint egy idiótának, mert amúgy az vagyok az ilyenekhez. Köszi előre is!
2009. aug. 11. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

a kellékeken kívül csak fantázia kell hozzá valóban. Íme néhány:

- merített papírba bugyolálod

- befested - anyagot diszperzittel, műanyagot oldószeressel

- kagylókat, csigaházakat, apró darabokra tört színes üvegcserepet vagy csempét ragasztasz rá csepmeragasztóval a köztes részt meg fugázóanyaggal kitöltöd

- beragasztózod és színes homokot szórsz rá

- lakkfilccel mintákat rajzolsz rá

2009. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. aug. 12. 10:03
 3/6 anonim válasza:
van a szalvétatechnika, veszel valamilyen virágos vagy mintás szalvétát, kivágod belőle azt amit szeretnél. ilyen kézműves boltokban lehet direkt erre a célra kapni szalvétaragasztót. szoval kivágod amit szeretnél, leszeded a kivágott darab legfelső rétegét (mert ugye a szalvéta réteges) rá illeszted oda ahova szeretnéd rakni és rákened a ragasztót valamilyen ecsettel. ha a ragasztó megszárad kend le egyszerű lakkal. ha nagyon fel szeretnéd dobni akkor még ragasztás elött lefested a vázát utána ráragasztod a szalvétát és ha megszáradt a ragasztó lekened repesztő lakkal.:D
2009. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
jah bocs neharagudj nemláttam hogy müanyag csak utolag vettem észre. :D m1 a szalvétaragasztás arra is jó.:D
2009. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ilyet máris csinálok, köszi!
2009. aug. 13. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:
pinterest pot, flowerpot
2021. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!