Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mitcsináljunk a nagy üres...

Mitcsináljunk a nagy üres félkész szobával?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan 3 éve élünk együtt, egy kis családi házban. A házról tudni kell hogy a nagyszüleimé volt, de úgymond "elcseréltük" Mivel nagymamám már nem nagyon képes egyedül ellátnia magát így a szüleimhez költözött, mi meg a barátnőmmel megkaptuk a házát. A lényeg annyi hogy a ház félig felvolt már újítva többnyire már csak a belső munkákat kellett megcsinálnunk, új vezetékek vannak, új csövek, új fűtés rendszer, fa tüzelésű. A házunkban van 2 szoba, egy kisebb ahol alszunk meg egy nagyobb ami egybe nyílik, az a "nappalink". Illetve egy konyha meg egy fürdőszoba van még itt. plusz ezenkívül még egy nagyobb szoba is található amit kb 6 éve építettek hozzá. Az a rész a mai napig nem készült el rendesen, tavaly vakoltuk le, meg akkor lettek bekötve a vezetékek is, most még festés kellene rá, illetve valami padlóburkolat sem ártana.

A barátnőmmel nem tudjuk eldönteni mit kezdjünk azzal a helységgel, mert valamit szeretnénk vele, jól jönne egy nagyobb nappali ha a barátok jönnek át, vagy más vendégek, ez az én véleményem, a barátnőm meg egy kisebb szórakozó szobát szeretne oda ahol én el lehetnék a haverjaimmal csocsózhatnánk, meg ott sörözhetnénk, plusz ott is tarthatnánk az xboxunkat is, hogy a barátnőmet ne zavarjuk a szomszéd szobába, ha ő netezne például, vagy webkamerázna a külföldön élő nővérével. Ez így jól hangzik, de nem tudom eldönteni milyen legyen a padlózat, a festés, meg ha esetleg arra kerülne a sor hogy gyereket vállaljunk akkor hogyan csináljunk abból a nappalinkat mert akkor a szomszéd szoba ami úgymond a nappalink meg a netező szobánk akkor abból lenne a gyerekszoba. Én valahogy úgy gondolkoznék hogy abból a szobából hamar létrehozhassunk egy pofás kis nappalit is, de tényleg jól jönne a szórakozó szoba oda ameddig így élünk.

Ötleteket várok, milyen legyen, milyen bútorokat tegyek be.


2012. nov. 11. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mi a különbség a szórakozó szoba és a nappali között? Általában az emberek a nappalijukban szórakoznak, oda teszik a tévét, számítógépet stb.. Vagy játékteremnek akarjátok berendezni a szobát? De egyébként teljesen mindegy, mit vesztek bele, ha majd gyereketek lesz, úgyis le kell cserélni valahol a bútort. A padlózat lehet sima parketta vagy laminált, a falat még festhetitek bármilyen színűre, legfeljebb átfestitek, ha meguntátok.
2012. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!