Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyiből jön ki cakumpakk...

Mennyiből jön ki cakumpakk egy alulról történő vizesedés elleni szigetelés, ha szakembert hívok? (40 nm alapterület, téglafal)

Figyelt kérdés
Ha van tapasztalatok lemezes ill. vegyi szigeteléssel kapcsolatban, melyiket ajánlanátok? Köszi!

2012. nov. 12. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hív szakember és kérj árajánlatot!
2012. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Technológiától függ de legjobb ha magad csinálod én is ezt tettem 150000 ből kijött 40 m2 er
2012. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az alapterület számít, hanem hogy hány méter falad van. De jó eséllyel 2-300 ezerből megúszhatod.

Én a lemezest választanám: ugyan kicsit szétveri a falat, szóval utána újra kell vakolni, viszont még így is jóval olcsóbb.


De a tutit már leírták előttem: kérj több helyről árajánlatot. Az nem kerül semmibe, nem vállalsz kötelezettséget, viszont össze tudod vetni a szolgáltatásokat és az árakat.

2012. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az acéllemezes szigetelés vált be már évek óta működik. a szaki folyóméterben adta meg az árat nálunk volt akkor a 40-es tégla fal 6000 körül
2016. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!