Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek milyen színű...

Szerintetek milyen színű legyen a fal ehhez a szekrénysorhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Felújítjuk a szobámat, és már előre elterveztem, hogy világosbarnás árnyalatú falat szeretnék, hozzá pedig szilva színű gardróbot, komódot.

Igen ám, de bútorvásárlás közben beleszerettem az alábbi szekrénysorba:

[link]


Ez canterbuy+sanata színű. Szerintetek ehhez menne a barnás árnyalat? Ha nem, milyet lehetne?



2012. nov. 18. 19:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Javítás: canterbury+santana
2012. nov. 18. 19:14
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
A színt igazából valamelyik festékgyár honlapján elérhető színezőprogram segítségével tudnád megállapítani. Mivel a szekrénysor színe elég hideg, így valamilyen semleges, vagy meleg színt választanák.
2012. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
szürke,márvány,sötétlila
2012. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ettől féltem, szürke és árnyaltait egyáltalán nem akarnék. :( Lilásat sem. Nem a hidegségével van a baj, szimplán nem tetszik. :(

Nehéz szülés lesz. :)

2012. nov. 18. 19:57
 5/12 kalmj ***** válasza:
Nem kell félni, nem rossz ez szerintem. [link]
2012. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tetszik a szín, de én ettől egy picit világosabb árnyalatra festetném, szerintem így elég sötét.
2012. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a képet, de ettől és a hasonló színektől alapból ódzkodom, szerintem mégis csak a szürkés árnyalat mellett fogok dönteni. :)
2012. nov. 20. 16:25
 8/12 anonim válasza:
szerintem is szép az a narancsos szín, de ha az nem tetszik akkor a világos citromsárgát tudnám ajánlani :)
2012. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én mindenképp a zöld valamely árnyalatát választanám.

pl:

[link]

2012. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tippeket, mégis a szürkés mellett döntöttem. :) Nem is rossz. :)
2012. nov. 23. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!