Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szegeden hol csináltathatnék...

Szegeden hol csináltathatnék egyedi fényképes bögrét? Kérlek, csak olyan helyet ajánljatok, amit személyesen ismertek és biztosak vagytok benne, hogy jól dolgoznak.

Figyelt kérdés

A Nagyáruházat már próbáltam, vittem is bögrét, de közölték, hogy csak sajátra dolgoznak, mert az "speciális", egyébként hétköznapi porcelánbögre volt az is. Mondtam, hogy jó, akkor választanék színt legalább, de volt kb. 3, szóval abszolút nem volt választék.

Nincsene spec. igényeim, két kisméretű logót szeretnék a bögre mindkét oldalára, a kettő együtt nem tesz ki egy kép nagyságot.



2012. nov. 19. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

3000 alatt nem úszod meg így.


Vaterán tudok olyat mutatni,aki szépen dolgozik és 1500ért csinálja,én most csináltattam teljes képeset,vagyis fotómontázs let rá.

2012. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Ambrus Attila /wiszkis/ is szépen megcsinálná, mert nagyon ügyes! Legalább személyesen is megismered.
2012. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én már annak is örülnék, ha nem találok helyben, akkor rendelnék. A montázst úgy érted, hogy panorámás, tehát az egész bögrén van kép? És különböző színűekre is van lehetőség? Mert megőrítenek ezekkel a gusztustalan fehér bögrékkel :D
2012. nov. 19. 12:34
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


épp csak lejártja van,de ha irsz bármelyik termékéhez,felteszi újra


nekem olyat csinált,hogy fül egyik oldalától a másikig értek a képek,csak a bögre füle fehér

de sztem más szinűre is megoldható

2012. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd felveszem vele a kapcsolatot : )
2012. nov. 19. 13:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondok sokkal jobbat és egyszerűbbet!

A rossmann fotóvilág szolgáltatással akár bögrére is kérhetsz képet.A megrendelt bögrét a legközelebbi rossmann üzletben veheted át vagy igény szerint házhoz viszik.Néhány kattintás otthon a géped előtt kényelmesen gyorsan.

A rossmann honlapjáról letöltöd a gépedre a fotóvilág alkalmazást.

Az alkalmazást megnyitva kiválasztod mit szeretnél(fénykép,poszter,ajándéktárgyak és sok más).

azután kiválasztod milyen bögrére,korsóra,pohárra ,milyen képet szeretnél leadod a megrendelést és kész is.A rendelés leadása előtt már mutatja az árakat így könnyen kiválaszthatod a neked megfelelőt.

Egyszerű elfogadható árú és kényelmes!Próbáld ki!

2012. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagy te Rossmanos? :D Amúgy az a bajom, hogy ott is csak fehér, vagy fekete alapszínű bögre van.
2012. nov. 19. 19:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak egy tippem van...jókat hallottam róluk,nem tudok biztosat-egy telefont megér...

A Kálvária sugárúton,a földhivatallal szemben a Starcopy foglalkozik ilyesmivel. Úgy tudom,régebben a Pick kéziseinek is ők dolgoztak.

[link]

2012. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem nem vagyok rossmann-os :)

Csak azért ajánlottam mert nekem nagyon bevált rendszeresen használom, ott rendelek képeket,posztert,naptárt magán és céges célokból.

2012. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki hasonló gonddal küszködne a jövőben, mint én, akkor leírom, hogy mi lett a megoldás: a www.ajandekkiraly.hu-ról kell rendelni, nem a legolcsóbb, de minőségi nyomatot csinálnak és van kívül-belül fekete bögréjük. Szegeden egyébként az összes helyen jártam, ahol készítenek, a fekete bögrének még a létezését is tagadják, illetve később az egyik beszerzett, de annak a belseje fehér.
2012. dec. 3. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!