Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szegeden hol csináltathatnék...

Szegeden hol csináltathatnék egyedi fényképes bögrét? Kérlek, csak olyan helyet ajánljatok, amit személyesen ismertek és biztosak vagytok benne, hogy jól dolgoznak.

Figyelt kérdés

A Nagyáruházat már próbáltam, vittem is bögrét, de közölték, hogy csak sajátra dolgoznak, mert az "speciális", egyébként hétköznapi porcelánbögre volt az is. Mondtam, hogy jó, akkor választanék színt legalább, de volt kb. 3, szóval abszolút nem volt választék.

Nincsene spec. igényeim, két kisméretű logót szeretnék a bögre mindkét oldalára, a kettő együtt nem tesz ki egy kép nagyságot.



2012. nov. 19. 11:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A TIK ajándékboltban is csinálnak egyedi bögréket. Nekik van fekete bögréjük is, viszont szerintem fényképet nem tesznek rá, csak egyszerűbb képeket, feliratokat.
2014. márc. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!