Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet valamit kezdeni a...

Lehet valamit kezdeni a fölösleges kerámiákkal, ajándéktárgyakkal?

Figyelt kérdés
Tudjátok, amiket mindenki kap ajándékba mázsaszámra, de igazából tök rondák, giccsesek úgyhogy nem akarom kirakni a lakásomba...Mit csináljak velük? Dobjam ki mindet?
2012. dec. 13. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb: tudatni kell az ismerősökkel, hogy nem szereted az ilyesmiket. Persze nem akkor, amikor ajándékoz, hanem ha pl. mutatja, hogy másnak mit vett, akkor mondd, hogy nagyon szép, bár te nem szereted az ilyesmit, mert nem tudsz mit kezdeni vele. Kell egy-két év, de minden gond nélkül minimálisra lehet csökkenteni az ilyen ajándékok számát.

Amiket már megkaptam, azt én elvittem a szüleimhez, ott bedobozolva elférnek a padláson. Hátha egyszer ízlésficamom lesz és akkor majd előveszem őket :)

2012. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:
A divat örök körforgásban van. Lehet, hogy ezek a kacatok egyszer olyan divatosak lesznek újra, hogy egész vagyonkád is kerekedhet belőlük. Ha van hol tárolni, dobozold be, ahogy első is írta, és rakd el. Vagy: Talán az Ecseri piacon megvennék az ócskások.
2012. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kalmj ***** válasza:
Tovább kell ajándékozni. :D
2012. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát végülis még "csak" egy banános doboz van velük tele, az még a pincében elfér.Azt hiszem akkor tárolom még egy kicsit, aztán lehet hogy egyszer bekattanok és kihajítom...

3# Ez is jó ötlet, bár ezt már szinte szemétségnek érezném =D

2012. dec. 13. 19:52
 5/5 kalmj ***** válasza:
Izlések és pofonok. :) Ez nem szemétség. Te is megkaptad, tehát valakinek tetszik. (Ha nem kiszúrásból kaptad.) Egyszer, csak megtalálja a gazdáját. :)
2012. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!