Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tegyem csajosabbá a...

Hogy tegyem csajosabbá a szobám? XD

Figyelt kérdés
NAgyon fius már. (ert régen szerettem az ilyen cucokat)

2012. dec. 16. 12:11
 1/3 anonim válasza:
Hát kicsit csajosabb cuccokkal. Pl én az íróasztalom feletti polcra beleszúrtam egy gombos tűt és ara ráakasztottam pár nyakláncot egy másikra a Jysk-ben kapható rizspapír lila lámpát egy harmadikra mobildíszeket. Akkor még vegyél lányos díszeket úgy is most lesz kari kérj olyanokat is pl: nekem van egy nici bari csiptatős kép tartóm. Akkor vagy veszel szép dobozokat vagy csomagoló papírral be csomagolod a cipős dobozaidat és abba pakolod azon cuccokat amiknek nem kell kinn lenniük. Meg még ékszer tartók a polcra, nekem van pár körömlakkom is kint. Párnák az ágyadra, egyéb díszítő szépítő elemek pl: fali matrica, szép ajándék tasakot felteszel a szekrény tetejére. Remélem tudtam segíteni!
2012. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tessék.:

[link]

[link]


De viccet félre téve pl.. nővérem szobája tele van egy rahedli plüssel + ilyen flancos kispárnákkal^^ már aki ezeket szereti:))

2012. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem: Kislámpák, poszterek, plüssök, ezzel csajosabb lesz. Én is így dobtam fel.
2012. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!